Jump to content
Sign in to follow this  
Wert

Anioł: Miłość do metalu

Recommended Posts

Podoba mi się te forum. Przyjemna atmosfera pracy. Uważam że Bitwy to świetny pomysł, najważniejsze że widzi się etapy pracy. Postanowiłem się dołączyć. Będzie to męski anioł prawie w całości z metalu.

i zbliżenie na plecy. Teraz zabieram się za skrzydła

wyglada jak mieszanka spawna z alienem...wrr.. podziekuje takiemu aniolkowi.

a sama praca wyglada bardzo fajnie.. podobaja sie mi strasznie te alienowskie kregi na plerach (cos a\'la geiger). cacy. mam nadzieje ze tego nie spaprasz i wsadzisz w jakas fajna klimatyczna scenke!

pzdr

eeech ludziska pracujecie ekspresowo ...

Wert: hehe mam nadzieję, że wrzucisz go w jakąś brudną scenerię; nie eksponuj go czasem jak samochodu na wystawie bo będzie kaszana (choć lakier masz na razie całkiem ładny :)

powodzenia :)

bo on (lakier) symbolizuje czystosc duszy anielskiej ;) . Podoba mi się.

fajniusi, rzeczywiscie tak spawna przypomina, :-D tylko mam nadzieje ze nie zostawisz go w tym pokoju, ktory sie aktualnie w nim odbija, a dorobisz jakies pasujace tlo.

Powodzenia.

Dzięki za komentarze. Jak robiłem tego aniołka to nie myślałem o Geigerze, ale rzeczywiście coś ma z niego. Tło oczywiście dopracuję. Myślałem o ruinach miasta, albo mieście z metalu (hehe, metalu nigdy nie za dużo). Na razie największe wyzwanie stanowią skrzydła, gdyż poprzeczka postawiona przez współtowarzyszy jest dość wysoko :P

Calosc milutka dla oka:) ale ja bym mu zrobil posladki bo jakos tak \"tyl\"mu plasko wyglada:)

szkice do skrzydeł. I tu przydałyby się komentarze...

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy