Skocz do zawartości

Dodge Viper SRT10 CAD remodeling


Berger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dokładnie, też zauważyłem te logo z tyłu felgi:D To jest oddzielny model nałożony na felge czy wymodelowane w feldze? mozna siatke z przybliżeniem na logo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakaku: logo to osobny obiekt, robienie go jako jednego obiektu nie ma sensu, pozatym normalnie też jest chyba nakrętka osobno. Teraz mam je trochę niezgodnie z oryginałem wykonane, więc już wrzuce poprawioną wersję.

 

Tymczasem mały up, który robiłem godzinkę wczoraj i trochę dziś po szkole:

 

11014658.jpg

 

28312129.jpg

 

74916140.jpg

 

92396372.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej, trochę detalu na tył, pojawił się jakiś bug ms'a (ściąga mi niektóre edgde, coś jak crease) gdzieniegdzie może być krzywo ale to już później poprawie bo już mam dość dłubania tego miejsca:

 

65949817.jpg

 

71032216.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył już niemal gotowy, został do zrobienia napis 'Viper' i blachy pod przedziały, które wyciągne później z bazy przed MS. Grill nie wiem czy taki w ogóle istnieje czy nie, ale uznałem, że może być ciekawy:

 

59081830.jpg

 

46238517.jpg

Edytowane przez Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy element z jakim do tej pory bawiłem się przy tym projekcie czyli wlew, choć można go jeszcze poprawić, m.in kilka egdy nie usunąłem i się śmieszne podgęcia robią w rowkach:

 

65069009.jpg

 

50866640.jpg

 

88421803.jpg

Edytowane przez Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstavsky tak właśnie widzę że kolega Berger wymiata tak sobie myślę dlaczego ja nie mogę się zaprzeć i skończyć swoich autek - chyba się za murarkę wezmę. Szacun dla umiejętności kolegi Bergera jak by to powiedział Duńczyk z VaBanku - Szczególant :)

Edytowane przez Janek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widać masę ciężkiej pracy tutaj... czy model mógłby być lepszy czy nie o tym już nie powinno się dyskutować, bo po co? model wygląda doskonale, poziom dla 95% nie do osiągnięcia, nie ma o czym mówić, czy jest maly bład czy nie - model jest świetny. Liczę na zniewalające rendery:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku ma racje co do szpary pod drzwiami. Widac to szczegolnie na

http://img214.imageshack.us/img214/8939/74617643.jpg

 

Wiadomo, ze model trzyma swietny poziom, ale zastanawia mnie: po co modelowac jeszcze raz cos co juz jest wymodelowane? Zrozumialbym, gdyby chodzilo o remodeling aby uzyskac mniejsza ilosc poly, ale tu mamy juz ich miliony, czyli wartosci tego samego rzedu co w oryginale. Pomijam sztuke dla sztuki i doskonalenie umiejetnosci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka na tylnie przetłoczenie, co prawda jeszcze idealnie nie jest, ale raczej nie ma potrzeby żeby jeszcze to zmieniać:

 

41230957.jpg

 

I jeszcze kilka zrzutów (przed poprawką):

 

74696546.jpg

 

89556888.jpg

 

84204915.jpg

 

55654593.jpg

 

34533321.jpg

 

41897708.jpg

 

Siatki:

 

54387282.jpg

 

41550139.jpg

 

42163430.jpg

Edytowane przez Berger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow, ale z tym detalem to juz troche przesadzasz :D Przecież tego wszystkiego ( zarników w lampach, jakis ultra małuch nierownosci w kloszach lamp, śrubeczek) poprostu nie bedzie widac na renderze :D Ale ogolnie jestem pelen podziwu ze chce cie sie az tak zaglebiac w temat! Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goat91 - wlasnie bardzo dobrze, przy dobrych ustawieniach rendera, dobrych subdivach i przy ostrym filtrze aa berger wyciagnie mega realizm na takich duperelach

 

ja nie wiem co pisac, jedynie tyle ze miazga i lecisz z jakimis renderami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności