Skocz do zawartości

Teczka 2D: misiekINblue


misiekINblue

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wiec postanowiłem założyć sobie teczuszkę a w niej kilka pracek, część niedokończonych, do których nigdy nie wróciłem, a część ... zresztą sami zobaczcie ;)

 

goniaa.th.jpg hiroot3.th.jpg laracroftzb1.th.jpg

 

corsa2006ix9nq2.th.jpg dsci0004vx9.th.jpg dsci0031rr2.th.jpg

 

goniatuuut.th.jpg mittff8.th.jpg narutota.th.jpg

 

niektóre to totalne sekundówki jak widać, niektóre mają kilka lat i są z początków mojej zabawy w PS.

 

a tu taki WiP projekciku, który dziś zacząłem, ogólnie jest to tylko zarys koncepcji jakiej będę się trzymał. Z biegiem czsu będę zamieszczał kolejne upy ;)

 

the1s.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

taki autoportrecik na szybko (mój pierwszy i chyba ostatni, zrzucić siebie na ekran czy papier to chyba najtrudniejsza sprawa)

 

Silna krytyka powinna na Ciebie spaść =]. Ale nie za prackę a za podejście.

Skoro są słabości trzeba je szlifować. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że przez ostatnie miesiące nie miałem w ogóle czasu na rysowanie i dopiero teraz będzie trochę luźniej, to w głowie zrodził mi sie mały pomysł na twórczość i dopadło mnie stwierdzenie, że anatomia u mnie masakryczne kuleje więc pora na treningi i ruszenie w końcu ręką tak wiec wieczorne kreski do kolacji (sorki za jakość ale skaner swoją mlodość juz ma za sobą)

[/url]123qh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie anatomia kuleje, tylko budowanie form i proporcje, czyli można to nazwać postrzeganiem jak mówi Rotcore.

Akty to bardzo dobre ćwiczenie by to wyrobić, ale tutaj zbytnio skupiasz się na niepotrzebnych szczegółach anatomicznych. Spróbuj rysować refki, ale używając prostych kształtów elips i linii, tak by proporcje i sylwetka się zgadzała. Ponieważ teraz to jakby budować dach na budynku który nie ma, nie tylko fundamentów, ale i ścian oraz belek nośnych :)

 

PS

Naruto to chyba ma te wąsy narysowane, a nie jako prawdziwe włosy, nie? xD

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wish69

To raczej znamiona, a nie wąsy. Marszczą się u układają razem ze skórą na policzku, nigdy nie odstawały jak na Twoim arcie ;) Zresztą tam co drugi bohater ma coś takiego ;) Zresztą widać to, kiedy Naruto włącza swój rage-mode ;) Powiększają się i rozszerzają. To nie są włoski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności