Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zegarek Rubicon 10B51


Winoo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

To moja pierwsza praca wystawiona na tym forum. Jest to model zegarka Rubicon 10B51. Render stworzyłem na potrzeby swojego portfolio, którego dosyć dawno nie updatowałem ze względu na nawał pracy zawodowej.

 

Modelowanie : Max 2011

Render : V-ray 1.5 SP4

Postprodukcja : brak

 

rubiconbg.jpg

 

rubiconsiatka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie widać obrazka. tylko wire wrzuciłeś.

 

edit: a rzeczywiście widać. ładnie. brzydkie połączenie kolorów tylko. zegarek soczyście i ładne kolory ma a tło takie brzydkie szare bez wyrazu. albo w czerń albo w biel może pójdź, dużo lepiej będzie imho

Edytowane przez Orangegraphics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winoo1 - ale jaka konstruktywna. Gdzie popełniłem błąd? Nie widziałem jeszcze takiej powyginanej bo to nawet elegancko nie wygląda. Jeżeli chcesz bardziej konstruktywnie to wygląda jakby napchał ktoś do niej kawałeczków gąbki a nie pojedynczego. Jak chcesz wyginać to trzeba to zrobić raczej z głową bo to musi się przecież sprzedać. Tego tu nie ma. Jest natomiast coś co przypomina dużą poduszkę z łóżka. Jak dla mnie oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winoo1 - ale jaka konstruktywna. Gdzie popełniłem błąd? Nie widziałem jeszcze takiej powyginanej bo to nawet elegancko nie wygląda. Jeżeli chcesz bardziej konstruktywnie to wygląda jakby napchał ktoś do niej kawałeczków gąbki a nie pojedynczego. Jak chcesz wyginać to trzeba to zrobić raczej z głową bo to musi się przecież sprzedać. Tego tu nie ma. Jest natomiast coś co przypomina dużą poduszkę z łóżka. Jak dla mnie oczywiście.

O! I o taką wypowiedź chodziło. Pożyteczne są komentarze, które mogą naprowadzić, dać jakąś wskazówkę, aby wiedzieć co wymaga poprawy. Autor czasami poświęca tyle czasu na modeling, że pewne kwestie mu "uciekają". Ten komentarz informuje mnie, na czym się skupić, żeby było lepiej. Poprzedni nie. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą poduszkę to zeskalowałeś z jakiegoś łóżka?

 

Poziom humoru masz dość specyficzny.

 

Co do zegarka to dość fajnie wyszło ale światło, refleksy i materiał pudełka troszkę kuleją. Widziałem ten zegarek w realu i muszę powiedzieć, że spisałeś się dobrze.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności