Skocz do zawartości

3ds max 2011 - gdzie się podziały tabelki???


lukasjogabonito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...długo pracowałem w firmie na wersji maxa z 2010 roku. Nagle przyszła konieczność przesiadki na lepszy komputer i maxa 2011. Wszystko by było ok gdyby nie fakt, że tutaj nie ma znanych mi z poprzednich wersji "tabelek" np przy robieniu chamferu itd tylko coś dziwnego co ucieka na boki:D Czy istnieje możliwość powrotu do poprzedniego wyglądu???

 

7b37ff5a.jpg

 

7b37ff5a.jpg

7b37ff5a.jpg

7b37ff5a.jpg

Edytowane przez lukasjogabonito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest możliwosć. Gdzieś na tym forum jest informacja jak to zrobić , ale niestety nie pamiętam, który to wątek. Polegało to chyba na przekopiowaniu pliku obsługującego te okienka za starszej wersji maxa do nowszej.

Według mnie jest to całkowicie chybiony pomysł z tym kwazi dizajnerskim oknem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autodesk to momentami kretyni, daja pseudo usprawnienia (ktore tylko utrudniaja prace po upgradzie) zamiast skupic sie na naprawde wazniejszych rzeczach

 

Ja stawiam na dzial marketingu ktory zdecydowal ze w tej wersji musza miec punkt "new UI design" :)

 

Z pozytywnych rzeczy, ktos pomysal i ten nowy UI ponoc jest calkiem niezle skryptowalny. Swego czasu szukalem i jest np mozliwosc zablokowania zeby ci te okienka nie skakaly jak glupie i nie pojawialy sie po calym ekranie. Jesli ktos bedzie za tym grzebal to ten nowy feature zwie sie "caddies".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności