Skocz do zawartości

,,Granice Konsekwencji" - Film Krótkometrażowy


Sino4

Rekomendowane odpowiedzi

Film jest tworzony w Blenderze, a głosy AudioCity (Sam użyczę dla wszystkich). Mam zarys fabuły, kilka modeli (niedługo wrzucę rendery) Historia opowida o cywilizacji ludzkiej która tuż po zniszczeniu ziemi ucieka w kosmos. Akcja dzieje się w 2072r.

 

Edit nr 1:

Wstawiam dwa rendery lekkich myśliwców/statków.

http://img4.imageshack.us/img4/589/0001gnl.jpg

http://img832.imageshack.us/img832/6412/0002as.jpg

 

Są to pierwsze wstępne tekstury. Prawie na pewno zostaną zmienione. Scenerię pierwszą i drugą muszę jeszcze dopracować.

Edytowane przez Sino4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

OK. Ale WIP oznacza pracę rozpoczętą, zazwyczaj jak ktoś prezentuje WIP'a animacji to coś pokazuje. Tutaj nie mamy nic. Być moze lepiej pozniej zalozyc taki watek, nie bedzie wtedy takich pustych komentarzy tylko jakieś bardziej konkretne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a głosy AudioCity ...

Audacity?

... Mam zarys fabuły ...

Przez pierwsze pol produkcji roku tworcy Sintel tez mieli zarys fabuly. Moim skromnym zdaniem odbilo sie to bardzo negatywnie na calym filmie, nie mowiac juz o tym, ze pod koniec produkcji trzeba bylo sciagac dodatkowe osoby zeby nadgonily zmarnowany czas.

Proponuje skonczyc scenariusz i dopiero ruszac dalej.

Powodzenia, 12 minut to bardzo duzo, zwlaszcza, ze chyba chcesz pociagnac wszystko sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sam. Posilę się tylko z internetu niektórymi teksturami oraz jednym darmowym modelem Homo Sapiens :D Mała pomyłka, tak audacity. Właśnie dołączyłem pierwsze rendery. Nie wiem czy to będzie film czy taki sobie prosty filmik. Czas pokaże, więc wszystkie założenia mogą się zmienić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności