Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Myśliwiec A114-B


Allucard

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znów ja :) Zaczynam pracę nad modelem statku kosmicznego to juz 3 WIP. [przy mieczu mecze sie z bandażem] powiedzcie co sadzicie o tym i co proponujecie. Narazie jest to część w której bedzie siedział Pilot :) brak jeszcze sporej nadbudówki

pierwsze rendery

 

ship2.jpg

ship3.jpg

w ramach wyjasnienia to niebieskie to szkło bedzie :)

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > Allucard]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sorry ... to twoj konspekt .. .takze nie bede sie wtracal ... jedno co ci powiem to to ze z projektu na projekt wyglada to coraz lepiej ... jak dalej bedziesz sie rozwijal w takim tepie ... to niedlugo bedziesz naprawde dobry w te klocki ...

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie jestem wrzucam 2 nowe renderki :) [oczywiście ocena mile widziana ] wraz z podpowiedziami

 

[render pokzujący mała zmianę w uchwytach kabiny :)

ship7.jpg

 

Oraz render pilota [człowiek z Poser5 sam bym niezrobił :( ] oczywiście chodzi mi o sugestie co do maski przypominam ze dodam mu rurki tlenowe ale jescze nie teraz.

 

Front

maseczka.jpg

oraz tyl

 

maseczka2.jpg

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > Allucard]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie przesyłem kolejne rendery.

 

Ciężko mi jest ale staram sie i Sory ze tak długo trza było czekac na jakis efekt

 

fotel1.jpg

 

Rury tlenowe i podstawy pod wolanty bedą zrobione ale jeszcze muszę podłubac przy samych Wolantach[wchodzą mu w dłonie ] :(

 

Sugestie mile widziane :)

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > Allucard]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sugestia : zrob tak zeby wolanty nie wchodzily w dlonie :)

 

sam widzisz co jest nie tak ... pracuj nad tym dzielnie ... i sie nie poddawaj ... dociagnij wreszcie jakis projekt do konca ... albo to fazy bliskiej koncowi ... :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No biegne lece z nowymi renderami.

 

ta czesc juz jest prawie skończona

 

przód

ship8_przod.jpg

 

tył

ship8_tyl.jpg

 

Oraz pilot[poser5] i fotel z dodatkami :)

fotel3.jpg

 

Prosze o sugestie, rady i podpowiedzi nietylko od Zippera[na marginesie dzieki zipper] :)

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > Allucard]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

caly model jest wypakowany detalami i pierdolkami ... mam nadzieje ze wnetrze bedzie conajmniej na takim samym poziomie ...bo i naczej bedzie sie kiepsko kaponowalo z reszta ... :) gryzie mnie jeszcze ten ludzik z posera ... no ale co tam ... wyglada dobrze ...

 

mi sie podoba ...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki chłopaki. Obiecuję że wnętrze bedzie zawierało wiele detali. Bacry koncept jest niestety na papierze a w house niemam skanera :(, a pilot jest tylko poto zeby ktoś nim prowadził niestety, sam niepotrafie jeszcze modelowac humana ale może niebawem :) . Tak zamierzam faceta ubrać ale strasznie mi to idzie. Ale spoko golas napewno niebedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwszy render skafandra góry szczególnie jeszcze go trza dopracowac. ale tym sie zajme spokojnie ludziska

 

Czekam na opinie oraz podpowiedzi :)

 

kom2.jpg

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > Allucard]

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > Allucard]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem i cały skafander gotowy. brak tylko rur ale to pod koniec zrobię. :) [tylko sie niepytajcie czemu ten skakander przypomina lekka zbroję] powiedzcie co oniej sadzicie i czy sie wam podoba. [jakiez dodatki bym zamiescił jescze ale niwiem co wiec czekam na pomysły]

a oto render skafandra z polotem i siedzeniem

 

 

pilot_ubrany.jpg

 

 

Czekam niecierpliwie na jakies posty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to render całego stateczku brak paru drobiazgów[i czesci silnikowej] ale narazie jest spoko

calosc.jpg

 

Oraz render na Brazilu dzieki jednemu z forumowiczów[on wie o kogo chodzi]

 

1.jpg

Oczywiscie jakies opinie mile widziane :)

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > Allucard]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie duzo widac dziwnych wygiec, nie za bardzo chce mi sie pokazywac na renderach, ale na przyklad na 1 i 2 renderze, to cos z tylu, jest nie wygladzone, podobnie na fotelu postaci, sa dziwne zakrzywienia.

 

Ale tak jak pisalem wczesniej, jezeli koncowy render bedzie z pewnej odleglosci, to i tak tego nie bedzie widac, wiec mozesz olac, bo na 3 renderze wszytko wyglada dobrze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zamieszczam ten render gdyż jest związany z moim mysliwcem choc miałem ochote wsadzic go na chwilę do wody.

 

Cenne uwagi czego brak i co zmienic aby było realistycznie[mi nadal czegos brak]. oczywiści zakładamy ze jest to dośc głęboko

wczesny_render.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no no myśliwiec wygląda imponująco, czekam na tekstury.

Niepodoba mi się tylko mocowanie monitorów dla pilota, nie sądzisz, że te rury czy co to tam jest zasłania całkiem sporo pola widzenia, może warto by je (monitory) zamontować na mocowaniach wolantów.

 

Co do ostatniego rendera, to no comments.

 

Pozdro

Gollum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp dla zipa.

 

niebujcie sie to nadal jest mysliwiec a ostatni render to próba czy udało by mi sie podwodną scene zrobić. wykorzystałem A114-B bo przypomina batyskaf

 

Goolum czy jest az tak zle z tym renderem ze NO comenT :(

 

Niebawem skończę zaczne robic resztę

 

A ziiper szczegóły bo lubie takie pierdółki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegne lece z nowymi renderkami;

 

Moduł dodatkowy

 

zoom elementów

modul_calosc2_zoom.jpg

 

teraz wszystkie 3 elementy z silnikami z oddali

 

tył

modul_calosc1.jpg

 

front

modul_calosc2.jpg

 

cały statek

statek_calosc2.jpg

 

i zoom pilota

statek_calosc1.jpg

 

oczywiście brak jeszxze działek i dopieszczenia samego silnik[ków] ale to sie juz niezmieni

 

PS policzyłem ze bedzie a z 15 działek :)[sporo jak na mśliwiec co]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie wiem ze tylne tuby sa kanciaste. Sa tylko poto aby pokazac przewidywana wielkośc Silników dla Myśliwca. No i wszystko robie wedłóg własnego projektu :). Ostatnio troszke przystopowałem z praca nad myśliwcem gdyż staram sie poznać Mental Raya[chyba tak sie pisze] dlatego niema renderków i fast ODP na posta sory.

 

PS a co podoba się [pasował by do bazy na marsie co :P]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze silniki

Render Uzbrojonego Myśliwca

 

mysliwiec%20a_114b.jpg

 

Oczywiście jak zwykle uwagi mile widziane :) [sugestie równierz]

 

PS. przepraszam za render jedynie modelu samego bez oswietlenia ale niebawem jak dokończę wszystko to bedzie zrobiony

PS2. Niestety niebędę go chyba otexturowywał :) to miał być jedynie model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie Blood co to jest AA :) niebardzo wiem :) jezeli mi powiez z chęcia to właczę.

 

Ps zmieni sie kształt działek pech chciał ze plik z uzbrojonym A114 poszedł w kiczorty :( ale spoko duzo niepozmieniam. Teraz pracuję nad robocikiem :) do mojej sceny jak skończę z trosem to wrzócę na Wipa zebyście sie wypowiedzieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wszystkie opinie.

Niestety niezrobie takich wings jak maja X-wing bo koncepcja zakładała cos takiego ale miło ze podobał sie równiez bez skrzydeł .

Gacuś texturowac niechce z 2 powodów bo od poczadku miał to byc tylko i wyłacznie model :) a po 2 to niewiem nawet jak go otexturowac P[brak idea]

 

PS. Dzieki wszystkim :)

PS2.

Korzystam z okazji i daje pierwszy render Robota

 

ramiona.jpg

niebawe pojawi sie wiecej w oddielnym wipie

 

[Wyedytowany dnia 29-6-2004 > Allucard]

 

[Wyedytowany dnia 30-6-2004 > Allucard]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kcem textury!!!! ;] Wypas model... niczego nie brakuje ;] A ten koleś w środku to nie może czuć się pewniej... z takimi pukawkami...sam bym tam wsiadł i poleciał ;] gdzieś (out there). Licze że zmienisz otoczenie bo teraz to wygląda jakby supermen wyladował w Samllvile.... coś jakby na zadupiu postawić Lamborghini ;] Wiesz... tu by pasował raczej kosmos... albo jakaś baza...pomyśl... w końcu Twój koncept. I jak nie zrobisz jakichś materiałów to bedzie to najlepsza zmarnowana praca jaką widziałem ;] serio

 

Wielkie pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności