Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Fiat 131 abarth


enzo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Mam zamiar stworzyć model , legendy rajdów : fiata 131 Abarth , znany w rajdach jako 131 mirafiori.

Narazie daję tylko zdjęcia samochodu do wglądu...a pierwsze rendery będą już niedługo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie...ale mam nadzieję że taki zrobię :)

 

Zapomniałem dodać...że będę robił ten samochód NURBS\'ami za pomocą Rhino (rhino roxx!! ;)

 

P.s

Chciałem ten samochód zacząć już długo,długo wcześniej ,ale nie posiadałem wystarczająco dobrych blueprints\'ów i wiedzy na temat tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musi być tak gęsto....a dlaczego??? to zobaczycie w renderze którego podeśle pod wieczór.

 

Zipper, tego fiata chciałem zrobić dawno...tylko że nie maiłem żadnego INFo, a pozatym maluch to maluch a 131 to 131 :)))

Mam zamiar przez wakacje wymodelować jeszcze inne włoskie samochody rajdowe: Lancia Stratos HF, Lancia 037 Rally, Lancia Beta MonteCarlo, Fiat 500 ,....

no to idę pracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enzo hym za gesto naprawde i przeanalzuj curvature zobacz co se dzeje a napewno niebedzie dobrze.

czemu ten naroznik chcesz zaokraglic juz na poczatku to glupota, ten kawalek jest prosty i taki powinien zostac. wystarczy kawalek 1 rail lub 2rail przechadzące przez dlugosc fiacika, a naroznik sobie ztrimujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisał beeper

napisał Orion

Qufa a myślałem że to render :D:D

 

hehe no nie tylko Ty :)

i co niektorzy juz pewnie chcieli wytykac bledy :P

 

Pewnie, że to render. ;-)

 

I licze, że model tutaj tworzony, będzie lepszy niż render z pierwszego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Narazie jest dobrze, faktycznie nie ma co oceniac za bardzo, ale dziwi mnie ze robisz takimi kawałkami, mozesz przeciez powierzchne boczna pociaganc do konca, bo po co pozniej bawic sie w dorysowywanie krzywch i matchowanie, mozn od razu. No chyba ze cos inego planujesz :)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj bzyku,bzyku...nie znasz sytuacji a tak ostro oceniasz...

pracuję nad modelem, i miałem chwile przerwy...a że znam Maxon\'a to wstawiłem przodzio żeby się renderowało...:) chwile czasu zajeło, a ja sobie obiad zjadłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1st - dawaj szare rendery bez fajerwerków

2nd - pokaż "siatkę"

3rd - jak na nurbs to troszkę poturbowana ta bryka. Może za gęsto linie?

 

Ogólnie dobrze, że prowadzisz dalej prace, przy odrobinie chęci uda ci się ją ukończyć, (chodź jedną ;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błotników...to będą obcinane w 2/3 długości...bo tam nachodzi plastikowa...nakładka...:)) dlatego nie dbałem czy będą proste czy krzywe...bo i tak je tam obetne.

 

Będzie wyglądało tak jak na focie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności