Skocz do zawartości

Praca w CD Projekt Red


efka

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio widze sporo ofert pracy wystawionych przez CDP, ale zastanawiam sie jak wyglada praca w tej firmie? Ile mozna zarobic, jakie sa warunki rozwoju, atmosfera pracy, czy nadgodziny to norma czy wyjatek. Ktos ma jakies doswiadczenia albo slyszal cos wiecej? Jak ktos nie chce publicznie moze wyslac PM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za odpowiedzi. Pytam z ciekawosci czy cos sie zmienilo od czasu koncowki tworzenia pierwszego Wiedzmina, bo wiesc gminna niesie to i owo.

@aspenboy - Nie wiem jak jest wszedzie, ale w miejscu gdzie mieszkam znam firmy gdzie crunch, jesli jest, to trwa pare dni, max 2 tyg. i atmosfera pracy jest ok. Moze tylko zarobki nie sa tak atrakcyjne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety standard w tej branzy. Chyba niewielu udaje sie tego uniknac. Ostatnio glosna byla sprawa THQ chociazby.

tak ale to bardzo zły standard, który głównie wynika tylko z błędnego planowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale to bardzo zły standard, który głównie wynika tylko z błędnego planowania

 

bla bla bla, wszyscy tak twierdza i co z tego :) Imho to bardziej skomplikowane niz tabelka z terminami, ale koziol ofiarny jest latwy do znalezienia.

 

Zmiana nastapilaby moze wtedy, gdyby wszyscy pracujacy w branzy zbuntowali sie i przestali crunchowac. To nie nastapi, wiec mozna zrobic kilka rzeczy we wlasnym zakresie, zamiast biadolic, jak to jest okropnie:

 

- godzic sie na to jak jest

- zwolnic sie

- przebranzowic sie (chociaz np. reklama to mam wrazenie wieczny crunch, tylko nie nazywa sie crunchem;)

- znalezc prace, gdzie crunc***e sie malo (chetnie poznam firme, w ktorej nie robi sie tego w ogole)

- popelnic samobojstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crunche sa do d... bo to tylko sciema ze cos wiecej sie da zrobic . Mi mózg zazwyczaj wylancza sie po 6-7 h pracy i nic tego nie moze zmienic a praca w sobote odbija się zaniżona wydajnością przez cały nastepny tydzień . Wszyscy o tym wiedzą i pracownicy i pracodawcy i zawsze zastanawiam sie po co oni wogóle cos takiego robią w firmach .Chyba żeby bardziej sie intergować tych bardziej naiwniejszych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mózg zazwyczaj wylancza sie po 6-7 h pracy i nic tego nie moze zmienic

no mi na przykład ręce mdleją po 2h wnoszenia mebli. Nie dla każdego jest praca fizyczna i nie dla każdego umysłowa. Ja osobiście nie uważam nadgodzin itp. jako rozwiązania stałych problemów ale może dlatego mam malutką firmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności