Jump to content

Obiekt 3D : Śmietnik :(

NO*NAME
 Share

Recommended Posts

Do Batou: spoko nie zrażam się :P.

No dobra, teraz do rzeczy: zrobiłem taki jakby śmietnik, myślę, że jest trochęlepszy od telewizora (niekompletnego). A zresztą oceńcie sami i powiedzcie jakie błędy widzicie OKY? :P

ddd.jpg

Smietnik wyglada jak z jakiejs animki .moglbys zrobic jaks taka lekko bajkowa scene no przeciez nie musisz fotorealizmu odrazu robic .mimo iz jest to tylko jakis taki smietnik to chyba twoja najlepsiejsza praca :) powodzenia

ejj bzyku widziales jego telewizor moim zdaniem to postep .wez NO*NAME postaw jakas sciane po nia kilka smietnikow jakies papiery wokol brud i takie tam latajace muszki i masz scenke:) no i pokrywa oczywiscie

eh No*Name czy ty mozesz pisac troche wiecej niz tylko \"aha\",\"jag\" itp ? moim zdaniem to przerob kilka tutkow i dopiero wtedy ukierunkowuj sie na to co chcesz robic...ja zawsze rysowalem sobie na kartce jak to ma wygladac i robilem i mi wtedy sie cos udawalo....(wszystko zaplanowane) a u ciebie to patrze ze to sie kieronkuje do game art.... i tyle.....za wczesnie.....poprostu

czesc, ten smietnik wyglada dokladnie jak wynik tutoriala kolumny z max3d tylko z nalozonym bendem.

tak czy owak staraj sie postowac gdy bedziesz mial cos wiecej bo tutaj naprawde nie ma co komentowac.

ostatnio takze dostalem taki komentarz i teraz daje go tobie w pozytywnym znaczeniu

pozdrawiam, pracuj dalej

Do jasnej ciasnej akdsn a ile mozna komentowac jeden smietnik niech zrobi cos nowego do tej \"scenki\" to ludzie beda gadac na temat pracki a nie o bzdetach .choc niech ta pierdzielona pokrywe zrobi.

P.s.

Czekam na blyskotliwa riposte.:)