Skocz do zawartości

Teczka 2D: Trisek


Trisek

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem, jakis czas juz sledze forum no i wkoncu postanowilem zalozyc teczke, moze bedzie jakims motywatorem... ^^ W DP siedze od jakiegos roku, w rysunku, no, dluzej. Bede wdzieczny za kazde slowa krytyki i postaram sie wrzucac cos jesli nie codziennie, to przynajmniej co dwa, trzy dni.

 

Pozdrawiam i zapraszam,

T.

 

Kilka rzeczy z refek:

 

45222660.jpg

 

25522908.jpg

 

17478340.jpg

 

No i z wyobrazni.

 

12127770.jpg

 

64034880.jpg

 

78778286.jpg

 

13366773.jpg

 

I proba koloru, dosc, no, tragiczna. ^^"

 

77674542.jpg

 

No i podejscie do wiekszej sceny, Star Warsowo:

 

12729674.jpg

Edytowane przez Trisek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witamy na forum, bardzo fajnie zacząłeś. Dobrze gdybyś coś pokazał w ołówku dla porównania. Walor trzyma się u Ciebie całkiem dobrze, anatomia też w większości nieźle, najlepsze są ta druga i przedostatnia panienka, fajnie rozłożony walor, rim light. W tym ostatnim walorowym z jedną postacią twarz się trochę nie teges, ale to szczegóły za to dłoni to ja tak nie potrafię namalować. Czekamy na więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyobraźni są w porządku... widać że już masz opanowane podstawy... kolor też w miarę czujesz... zróżnicowanie tego koloru i wyszukanie przyjdzie z czasem im więcej go będziesz używać i eksperymentować, ja np. nigdy nie zasięgałem do teorii koloru bo ani mi się tego czytać nie chciało ani zapamiętywać ani w ogołe szukać na ten temat książek, wolałem to odkrywać samemu i zdać się na instynkt... najfajniej się tym bawi w realu prawdziwymi farbami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie zasięgałem do teorii koloru bo ani mi się tego czytać nie chciało ani zapamiętywać ani w ogołe szukać na ten temat książek, wolałem to odkrywać samemu i zdać się na instynkt... najfajniej się tym bawi w realu prawdziwymi farbami :D

 

Ja nienawidzę babrania się w farbach, pewnie nigdy bym w tym nie siedział gdyby w szkole tego ode mnie nie wymagano. Ale muszę przyznać, że chociaż i dziś nie lubie mieszać farb na palecie, to było to bardzo ciekawe doświadczenie. Warto jednak tego, mimo wszystko spróbować, aby sobie uświadomić kilka istotnych rzeczy. Rotcore chyba nie szczędzisz kasy na farby skoro eksperymentujesz bez żadnej wstępnej wiedzy. Chociażby ciepłe zimne? Dla mnie najważniejsze doświadczenie z kolorami to sposób jak je łamać żeby nie były nudne :)

 

Co zaś do pokazanych tu rysunków, to bardzo dobrze sobie radzisz. Widać że dużo rysujesz i jest git. Ja dzięki temu forum zacząłem się mobilizować do cięższej pracy i to codziennie bez względu ile mi to ma czasu zająć, czy pół dnia czy 5 minut. Tylko dzięki cyklicznemu rysowaniu coś tam w z mózgu i w ręku się utrwala.

 

Tak sobie w sumie ostatnio pomyślałem, że talent jest miarą chęci do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za komentarze. No to lecimy z wiecej, czarno bialo w wiekszosci niestety. ^^"

 

 

2copyqk.jpg

 

1copytk.jpg

 

 

2copycd.jpg

 

1copyaq.jpg

 

22913099.jpg

 

78974413.jpg

 

I cos nie cos tradycyjnie, olowki z refek. Dawno robione i kupa bledow, ale je lubie.wraaagh0copy.jpg

 

zzzcopyn.jpg

 

i przykwadratowy akryl.

 

dscn0970copy.jpg

 

I to chyba by bylo na tyle. ^^"

 

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie szkicujesz z gestu,świetny temat tej kobiety ze świeczką,z referencji?

Gdzie taką znalazłeś?:)

Co do akrylu, trochę wygląda jakby wszystko miało zaraz runąć,chyba perspektywa padła.

Koleżanka świetnie wyszła,bardzo delikatnie,może przydałoby się ją wydobyć ciemniejszym tłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wish69

Kolejny mocny zawodnik, fajnie. Patrząc na podwyższony level człowiek motywuje się do wzmożonej pracy. Słów krytyki z mojej strony nie bedzie, bo wyprzedzasz mnie o kilka świetlnych lat, powiem tylko że z perspektywy postronnego widza, prace trzymają poziom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo ciekawych rzeczy. szkice anatomiczne fajne, podobają mi sie też ołówkowe rzeczy, zwłaszcza ta druga, bardzo poprawna i ładnie światłocień sie rozkłada. co do digitali, no widać że umiesz radzić sobie z walorem, ale mało jest "wykończonych" prac. więc najpierw naucz sie cierpliwości i wykańczaj, a potem ucz sie koloru, bo z tym radzisz sobie najgorzej.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności