Skocz do zawartości

ALLEGRO EBAY ciekawe oferty na internetowych aukcjach


MeG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a co do tego że może ich nie być: kilka dni temu widziałem tą samą aukcję tego samego sprzedawcy i te same monitory. teraz jest kolejna, więc myslę że facet po prostu prowadzi biznes z monitorami i raz po raz wystawia aukcję z kilkoma monitorami :)

vorek: looknij na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na monitory z allegro :P... Kupilem jednego niedawno i jest w trakcie reklamacji :(... Co prawda reklamacja nic mnie nie kosztuje, ale trace czas :(...

 

ps. monitor ktory kupilem przy 1600x1200 wyrabia 92 Hz ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ;)... no tak trzeba ryzykowac, sam zaryzykowalem bo ceny sa kuszace ....

Co do tego monitorka to 100 Hz przy 1600x1200 to naprawde swietnie, ale po zdjeciach widac ze nie jest to monitor z plaskim kineskopem, co napewno zmniejsza komfort pracy.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tweety, czemu dopiero teraz ?:D może bym sie jeszcze zastanowił :D

 

co do ryzykowania...aktualnie pracuję na piętnastocalowym zabytku, też z allegro (80 zł :D ) i poza wielkością jest bez zarzutu, kolorki, ostrość wszystko ładnie :) Ale dalej pozostaje te marne 15 cali, więc za taką cenę jaką firma Euratech oferuje mogę chyba zaryzykować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do monitorka SyncMaster 1100p z firmy Euratech, którą to ofertę podał kilka postów wyżej tweety. Monitorek dzisiaj przyszedł, jest wielki jak stodoła i zajął mi całe biurko :D Stan zewnętrzyny oceniam jako bardzo dobry, prawie idealny. Kineskop jest wypuły i to dość widać, bardziej niż na fotkach, ale daje radę. Obraz piękny jak narazie, mam cały czas wrażenie że bardzo delikatnie rozmyty ale to mogą być moje fobie, nigdy zresztą nie pracowałem na tak dużym monitorku, jak dla mnie obraz świetny.

 

Aktualnie mam ustawioną rozdziałkę 1280x1024 i mam 85Hz Po zmianie na 1600x1200 spada do 72Hz i to mnie trochę zmartwiło ale myślę że jest to kwestia lipnej karty graficznej (gf fx 5500) Jakby ktoś miał taką kartę i podobny monitor to niech pisze jak to u niego wygląda.

 

 

Teraz nieco o wysyłce. Monitor przyszedł kurierem, profesjonalnie zapakowany, folii bąbelkowej starczy mi chyba do końca życia :D Kabelki są, wszystko zgodnie z opisem. Jest git

 

 

 

edit-----------

 

Dociągnąłem do 1400x1050 przy 85Hz (zależy mi na proporcjach ekrany 4:3)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek: oj można sobie pomarzyć :D

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61740245

trochę inny typ monitorka i kolejny raz pytanie: warto brać?

tym bardziej że nie mogę wygrzebać danych tech. z sieci więc nie wiem czy to nie przegięcie: 1600x1200: 100Hz

Edit:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61460669

i jeszcze jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vorek: oj można sobie pomarzyć :D

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61740245

trochę inny typ monitorka i kolejny raz pytanie: warto brać?

tym bardziej że nie mogę wygrzebać danych tech. z sieci więc nie wiem czy to nie przegięcie: 1600x1200: 100Hz

Edit:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61460669

i jeszcze jeden :)

 

A tu masz kilka opini o tej Belinei http://elektroda.pl/rtvforum/topic192324.html osoby ktore serwisuja te monitory maja niezadobre zdanie o nich . Ale fakt faktem oferta jest bardzo ciekawa :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Male sprostowanie z mojej strony . Pytalem sie osoby ktora ma madrosc w glowie w tych sprawach i rzecz ma sie w ten sposob jesli sprzedajacy w tej auckji pisze prawde i monitory te oparte sa o kineskopy DIAMONDTRON to jak najbardziej jest to okazja lecz jak robi w babuko ludzi i przykladowo sa to monitory na kineskopach philipsai innych to kicha totalna. To tyle z mojej storny ot male sprostowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Selvanis

Witam.

 

Cóż, piszę by zasięgnąć waszej rady.

A mianowicie zbliża się gwiazdka, jak gwiazdka to prezenty, a tak się przemiło składa że jestem jeszcze w wieku w którym mogę dostać coś pod choinkę od rodziców (chodź pewno już ostatni raz).

Ostatnim czasy diabelnie zainteresowałem się rysunkiem. Ołówek i kredki mam, jednak od jednego człowiek idzie do drugiego i w końcu trafia na obecne w internecie grafiki czy komiksy (te szczególnie;]).

Logicznym następstwem jest chcęć tworzenia czegoś podobnego...

 

W końcu dochodzę do pytania:

Warto?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=77211412

 

Bo tanio. Bo duży (chodź niewiem, dobrze to?). Bo tanio.

 

Taki Tablet nadaje się do czegoś? Użyteczne narzędzie, czy chłam nie warty uwagi? Nie mam zamiaru uczynić z tego sposobu na zarabianie, więc nie chcę cudownych osiągów...ot, coś co można robić w wolnym czasie a przy okazji z rysunku się podszkolić.

Więc kupować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że ten medion do którego dałeś linka, jest sprzedawany bez piórka - poszukaj lepiej wersji z piórkiem, bo dokupić do niego samo piórko to za łatwo raczej nie jest.

 

Sam zaczynałem od takiego właśnie mediona. Za wysokiej jakości to to nie jest, ale można sporo zrobić. Czasem trochę wariuje, ale do przeżycia. Co do formatu - mam A4, i szczerze powiem, że ograniczam obszar roboczy do (mniej - więcej) A5, bo wygodniej mi się pracuje. Ale to kwestia własnych preferencji, tablet A4 ma tą zaletę, że zawsze możesz ograniczyć obszar roboczy, a w A5 nie zwiększysz do A4 ;)

 

Porozglądaj się też wśród Pentagramów - wydaje mi się, że są nieco solidniej zrobione. Do Wacomów i tak im daleko, ale do domowego użytku są w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pentagrama to nie wiem, ale można przypuszczać, że piórko od tabletu aiptec'a będzie działało na medionie (bo to podobne podzespoły, medion chyba na aiptecu robi swoje tablety). Przeszperaj w wolnej chwili topic TABLETY, tam można duuużo fajnych informacji znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaje kompa cena do ustalenia naprawde moge sprzedać po bardzo okazyjnej cenie

 

dlaczego intel xeon? wydajnością nie wiele różni się od innych procków jednakże istnieje możliwośc pracy z drugim a to dużo ale o wiele więcej to to że jest to xeon czyli gwarancja tego iż komp jest stabilny co jest ważne

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=27434

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności