Skocz do zawartości

Pojazd 3d : Model zx6r 636


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem przenieść model do Finished works. Sam model bez renderingu (tego będę się jeszcze uczył ale na mniejszych obiektach). Model posłużył mi do nauki. Laptop mi już nie wyrabia.

 

moto1y.png

 

moto2qd.png

 

moto3.png

 

moto4.png

 

moto5.png

 

moto6.png

 

moto7.png

 

 

moto8.png

 

 

moto9.png

 

 

moto10.png

 

moto11.png

 

 

Po zejsciu do garazu stwierdzilem ze model rozni sie od rzeczywwstosci :). Modelowałem na podstawie zdjęć. Jest to mój pierwszy naprawdę poważny model poświęciłem na niego kilkadzięsiąt godzin pracy. Zbytnio nie mam na niego już sił. Za dużo elementów dlatego koncze. Chodzi mi po głowie zamodelowanie kierowcy :D albo motorynki ROMETA. POZdrawiam.

Nadszedł czas na naukę renderingu i mentalray (tak na porządnie).

 

render2o.png

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Zaraz wrzucę z blinem i ambient oclusion moze da rade wyrenderowac (komp juz nie wyrabia). Owiewki są miejscami krzywo bo robiłem bez smooth otwory.

 

Łancuch był nurbs, ale potem zrobilem jeszcze raz na POLY bo mi kompa muliło. Tarcze i zebatkio nurbs przekonwertowane na poly (nie wyszlo to jakos pieknie).

Wrzucam BLIN.

 

mo12.png

 

moto15.png

 

moto16.png

 

moto13.png

 

Moze zaraz model w formie FBX wrzuce na sendspace czy cos to sie podziele. W work in progress jest kilka testowych renderow na 3 swiatla, ale tak jak pisałem poprostu LAPTOP mi nie wyrabia ;/ i potrafi zjesc caly ram i przerwac render.

 

 

Jak ktos ma ochote przyrendzic to prosze obj bo fbx sie krzaczyl.

http://www.sendspace.com/file/zx8xsb

 

LINK DO WIPA:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=73122&page=7

 

Jest parę renerów (3 światła studio) dopóki mi komp wyrabiał.

 

Usunąłem historie RIG zniknal ale renderuje:

 

renderiq.png

 

Postarm się updatenąć.

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Gateway FX6860. tylko procek T7500 i dyska samsugna 7200rpm.

Usunąłem historie coś tam rendze. Wątek dotyczy modelu rendering to będzie odrębna sprawa jak się nauczę to może updatne. Wciaz mi przerywa render po dodaniu HDR.

 

render2o.png

 

DOBRA ODKRYLEM W CZYM problem zamiast wygladzania przez przycisk 3 (nie wiem jak to nazwac? turbo smooth) zrobilem mesh->> smooth i pomimow wiekszej ilosci poly mam bardzo duzo wolnego Ramu tak wiec projekt wroci do WIP'a :).

Edytowane przez Sebazx6r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności