Skocz do zawartości

Oscary 2011


adek

Rekomendowane odpowiedzi

No i znamy już zwycięzców we wszystkich kategoriach.

 

W kategoriach związanych z branżą graficzną wygląda to tak:

 

 

Short Film (Animated)

 

 

  • “The Lost Thing” Shaun Tan and Andrew Ruhemann

 

Visual Effects

 

 

  • “Inception” Paul Franklin, Chris Corbould, Andrew Lockley and Peter Bebb

 

Animated Feature Film

 

 

  • “Toy Story 3” Lee Unkrich

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja jedynie mieszane uczucia mam co do "Toy Story 3".

 

A z Oskara "Inception" cieszę się, należało się wyróżnienie ogólnie za film.

 

Jeśli chodzi o zwycięskiego shorta - zobaczymy, często było tak, że cały film pojawiał się zaraz po Oskarach. Na razie podlinkowałem trailer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trailer The Lost Thing nie powala jakoś, ale trzeba poczekać na całość.

Cieszy mnie niezmiernie nagroda dla Incepcji. Film w 100% na nią zasłużył.

A Toy story 3 jeszcze nie oglądałem więc się nie wypowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... tak mi się przypomniało, w Polsce też powstają całkiem ciekawe filmy animowane, a o nas od paru lat tam nie ma.... Z drugiej strony co roku widzę wspaniałe animacje, które nie dostają nawet nominacji.

 

Szkoda, że ludzie kreują te oskary jako nie wiadomo co.... Dla mnie social network to nie jest film, który chciałbym zobaczyć za x-lat.... Jedyny jego sukces to obnażenie fejsbóka, którego wszyscy ubóstwiali, sama ilość nominacji jest tutaj przesadna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy wygrana Reznora za muzykę do Social Network. Podobnie oscar dla Bale`a za Fightera. Koleś naprawdę potrafi grać. Po paru pierwszych minutach filmu wiedziałem, że musi dostać Oscara. Portman za rolę kobiecą też zasłużenie, choć jej gra nie zrobiła na mnie aż tak wielkiego wrażenia jak rola Bale`a i muza z Social Network.

 

Oscar dla Toy Story 3 nie wiem czy zasłużony, bo nie widziałem jeszcze pozostałych dwóch nominowanych filmów. Na pewno TS3 to bardzo dobry film. Nie spodziewałem się, że aż tak mi się spodoba. Może nie przełomowy, ale solidny, dobrze zrobiony film. I bardzo śmieszny. Warto zobaczyć.

 

Nieporozumieniem są dla mnie oscary dla King`s speech. Aktorstwo niezłe, ale Eisenberg i Bridges byli lepsi. Najlepszy film? Z pozostałych nominacji tylko Winters Bone podobał mi się mniej. Reszta była o wiele lepsza. Żaden film nie był moim zdaniem genialny, ale niektóre były bardzo dobre. Social Network, True Grit i Fighter czy Black Swan to moim zdaniem filmy zdecydowanie lepsze od Jak zostać królem. A już Oscar za reżyserię to jakiś śmiech na sali. Niczego w tym Królu nie było takiego wspaniałego. To film, który można przy niedzieli do rosołu włączyć. Oscara za reżyserię powinien dostać Fincher. W Social Network nawet sceny gdzie ktoś rozmawia albo ktoś inny klepie kod na klawiaturze ogląda się z zapartym tchem. Film może nie jest genialny, może nie odkrywczy, ale reżyseria jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności