Skocz do zawartości

Bydgoszcz - spotkanie


Vega

Dzień?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Dzień?

    • 8 września
    • 22 września


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zawsze jak byłem to zawsze było miejsce ;) pytanie czy wewn. Czy na zewn.? Mam nadzieje ze ktoś jeszcze bedzie o tej 21:00 :D postaram sie szybciej przyjść.

 

 

Wysłano z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry vega :) ubrałem bluzę ale w czapce chyba ciągle byłem, jak przeczytałem twój post to była 23, i już nie było nikogo przy barze. Zresztą o 22 już zostały tylko 2 osoby.

znalazło się nas czworo, było miło i pozostała myśl, że trzeba to jeszcze powtórzyć, tym razem z jakimś porządnym znakiem rozpoznawczym np.: napisem max3d na środku stołu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem od 21:30. Byliście na barce na górze bliżej starego rynku? Ta barka bliżej mostu? Siedzieliście przy stoliku w pobliżu baru? O 23 nie było nikogo bo wróciłem 22:56 tramwajem. :D

 

Ja mam wolne do października chyba więc czas się znajdzie ;) Następnym razem wydrukuję/narysuję logo max3d.pl :D i postawię na środku stolika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak siedzieliśmy na barce bliżej mostu na górze, przy drugim czy trzecim stoliku od baru, po stronie brzegu. zostało nas 2 gości (tyłem do baru) w czarnej i czerwonej bluzie wiele osób nie było. zebraliśmy się przed 23 ale jakieś 5-10 min przed.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to was widziałem i nawet siedziałem obok was ;) jak przyszedłem było was trzech. Pózniej zostało was dwóch. Siedziałem zaraz przy barze, przodem do baru. Było nas dwóch ;) jak wychodziliśmy to jeszcze szukaliśmy i nie miałeś czapki. No nic. Następnym razem bedzie to lepiej zorganizowane ;)

 

 

Wysłano z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość śmiesznie wyszło ale dobrze że chociaż te 2 znaki chłopaki poznali (włosy + mała karteczka)

 

Bardzo pozytywne z Was chłopaki :D Jestem za ustaleniem kolejnego spotkania ;) Następne musi już być dopracowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo eh... szkoda że tak póżno... mnie nie było niestety... może na poprawiny lepiej mi podpasuje... jeśli chodzi o znak rozpoznaczy to miałem kiedyś taki karkołomny pomysł że kazdy mógłby miec koszulkę ze swoim avatarem... wiem głupie... ale nie byłoby wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym, że mały krokami zbliża się Wrzesień, trzeba zacząć myśleć o kolejnym spotkaniu :) najlepiej z około miesięcznym wyprzedzeniem, żeby każdy mógł napisać jaki termin pasuje i na spokojnie wybrać odpowiedni.

 

Mnie pasuje jakiś dzień od 8 września do 25 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności