Skocz do zawartości

Euro 2004


empik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm..... :) fucktycznie, masz racje :D hehe, w takim razie wycofuje, mogl sobie chlopak na to pozwolic, a panienki w portugalii zapewne teraz szaleja :D

Ale jakby nie patrzec bylby to b. glupi sposob :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jestem w lekkim szoku.

Przeczuwałem, że może być źle, gdy zbliżał się koniec a Bruckner nie robił zmian, ale nie myślałem, że będzie aż tak źle :(.

Trzeba jednak przyznać, że Grecy zagrali naprawdę świetnie (\"z głową\") w obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionier--> Te mistrzostwa były inne niż wszystkie, zaskakujące i pełne zwrotów akcji. I BARDZO DOBRZE :) było na co popatrzeć. Ale jesli chodzi o finał to bardziej lubię portugalię :) Of coz niech wygra lepszy, ale to że grecy wygrali z czechami to fuks, a czechowi (bramkarzowi) bym do dupy nakopał za to że się w bramce ustawił jak sierota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze że Anglia i Francja wcześnie odpadli bo tych druzyn najbardziej nie lubię

teraz bede chyba kibicował Portugalii, ale troche szkoda ze Holandia przegrała bo też są fajni

BTW - dlaczego oni grają w pomaranczowych strojach a nie w barwach narodowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grecja rula, bylem za czechami, ale mieli takie sytuacje ze wstyd nie wykorzystac! a ze niewykorzystane sytuacje sie mszcza, no to sie wlasnie zemscily.

 

mam nadzieje ze grecja wygra final, juz raz pokazali ze sa lepsi od portugalii. ino ze wtedy to byla zupelnie inna portugalia.

 

w kazdym razie euro 2004 zaczelo sie od meczu portugalia - grecja i takim tez meczem sie zakonczy i jest to swoista klamra kompozycyjna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA! na tych mistrzostwach nie pomyliłem się ani razu. mogłem postawić w zakładach, to bym se licencję kupił :P

dzisiaj finał... radujmy się.

Portugalia powinna wygrać z Grecją. W końcu nawet Figo pokazał swą klasę w ostatnim meczu strzelając dwa razy w słupek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozdoba meczu bylo jak kibic wtargnol na boisko. Dobiegl do Figasa i rzucil my flaga Barcy prosto w twarz. To byl dowod jak figo jest nienawidzony w Kataluni ( i dobrze mu tak ). Grecy niech sie ciesza bo to byl ichj ostatni raz tryumfu na tego typu imprezie.

 

ps.

 

i tak nie pametam zadnego nazwiska greckiego

 

a i szpakus mnie nie zawiodl tak beznadziejnego komentzrza meczu dawnooooooooooooooo nie widzialem powinni go z tvp wywalic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szpak dobry jest ;] Jak relacjonować to z jajami ;P

a to z tym południem to chyba wynika ze stylu gry południowców i przypadku ;]

Mea culpa - pomyliłem się po raz pierwszy na ME dopiero w finale ;]

Ale to troszkę głupio, kiedy wygrywa drużyna, która ma dobrą tylko obronę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności