Skocz do zawartości

PROBLEM Z FORUM.


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

adku jest np taki blad ze jek mi sie wysypie strona i zamkne wszystkie okna przegladarki to przechodzac do drugiego kompa z wyczyszczonymi ciastkami, cashem i historia to nie logujac sie caly czas jestem obecny na forum a wchodzac we wlasciwosci usera pokazuje mi ze wlasnie jestem wciaz w tym miejscu gdzie mi sie forum wypisalo a juz przeciez zamknalem przegladarke :O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawidlowo ze nie dzialala przez 15min ... byl wylaczony na chwilke a potem zrestartowany.

 

sansSerif: wszystko jest OK. Who's online zazwyczaj dziala w ten sposob (i tak jest tym razem) ze po wejsciu na forum nawet jesli zamkniesz okno to przez 5min bedziesz widoczny. Wszedzie jest to tak rozwiazane, inaczej zaden serwer nie nadazalby z odswiezaniem tego i dopiero wtedy dzialyby sie zle rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ble a umnie pisze dosc czesto cos takiego prob.jpg

i nie wazne czy jest 55 uzytkownikow czy 3

 

to przypomina bardziej blad przegladarki .. nie zlapales nic przypadkiem? ostatnio w modzie jest mieszanie w DNS na komputerze uzytkownika poprzez spyware'y i inne ciekawe rzeczy.

 

Ja w tej chwili testuje na 4-tym laczu (kazde inne - tpsa, kablonwka, edukacyjne - uczelnia) - nie mam juz bledow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spybot - Search & Destroy - chyba najlepszy programik do niszczenia smieci typu spyware, adware, przetestowany na naprawde duzej liczbie komputerow.

 

Czasami niektorzy nie poznaja swoich komputerow po usunieciu smieci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj znowu występują u mnie dość czeste problemy z wyswietlaniem sie wątkow. Czasami trzeba kilkakrotnie walnąć w F5 zeby przeczytać cały wątek/obejrzec załączniki. Inne fora (w tym tez te na vb3) chodzą sprawnie. Tylko u mnie są problemy czy to bardziej "popularna" przypadłośc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.. zauważam jakieś dziwne zachwiania czasoprzestrzeni!!!!!!! :o Na gównej forum są czasami niepoprawnie wyświetlane godziny - np. zamiast 01:14 jest 13:14 i ładuje jako ostatniego posta, chociaż są też pisane o 10:00, które, siłą rzeczy, nie wyświetlają się na głównej jako ostatni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę mnie nie było i nie wiem kiedy TO się zaczeło i czy ktoś TO zgłaszał ale pod Operą (mam 7.53) coś się rozmiar poziomy nie zgadza. Korzystanie z forum to teraz udręka. Mam do wyboru - albo widzieć kto napisał posta, jego (posta) lewą stronę albo prawą - po prostu opera widzi, że całość jest strasznie szeroka :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kozystam z opery od wiekow i nigdy nie mialem problemow z forum .... jedynie z shoutem na glownej ;)

 

miales problemy z shoutem! :)

 

a co do opery - odpalilem choc nie lubie tej przegladarki, nie ma problemu tak jak powiedzial marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności