Skocz do zawartości

Pojazd 3d: Nissan 350Z(to juz chyba 5)


Gość eax

Rekomendowane odpowiedzi

Aston- R.I.P(jak narazie), i tak wychodzil mi do d**y, jak wszyscy pewnie zauwazyli. Od soboty siedze nad nowym projektem Nissan 350Z, nizej zamieszczam kilka renderkow, ale najpier napisze co moze sie wydawac bledem a co w istocie nim nie jest. Po pierwsze linia boczna, zrezygnowalem z niej bo mi sie nie podoba, druga sprawa to slupek jest troche inaczej ale to dlatego zeby drzwi sie mogly otwierac, jeszcze klami, no to chyba wiecie z jakiej przyczyny jest jeszcze pare dupereli, ktore pewnie sami zobaczycie. Widze tez kilka niezlych bledow, ale mam nadzieje ze niedlugo znikna.

 

 

33.jpg

32.jpg

31.jpg

34.jpg

27.jpg

19.jpg

 

Oponki to \"P ZERO CORSA\"(pirelli), troche za niski profil ale poprawie(chyba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam...nie jest źle :) łądny materiał na felgach :)

 

tuning przodu...mi osobiśnie nie pasuje ilość wlotów powietrza...zdejmij wlociki na masce i wlot na dachu...to zobaczysz że będzie o wiele lepiej wyglądać..czepnałbym sie położenia siatki z napisem \"Greedy\"...cofnij ją do tyłu bo tak dziwnie wygląda...miejsce na intercooler zazwyczaj jest dosyć głębokie...a uciebie odrazu od spojlera wychodzi :)

 

EDIT: no niby jest kawałek wgłębienia...ale większe by się przydało..bo i nawet dziwnie tam cień się ustawia...i tylko napis widać ...jakby był neonowy :P /EDIT

 

tuning tyłu...ta część aqrat bardzo mi sie podoba...razem z monstrualnym spojlerem...i fajnym exostem :)

 

pozdrawiam...

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > Phantom]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede pisał o tuningu bo się nie znam :)

Co do samochodu i jego wykonania to według mnie nawet dobrze Ci wyszło, nie widać większych bugów, jedynie co mnie zraziło to opona, chyba troche za cienka i materiał do poprawy. Czekam na kolejne odsłony.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oponki tak jak pisalem profil jest za niski, a ten projekt skoncze obiecuje, materialy oczywiscie ze nie ostateczne, chodzi tylko o to zeby pokazac jak sie bedzie prezentowac w barwach pomaranczowych. Duzo wlotow z przodu? A widzieliscie lanicie delte integrale HF 4WD, ona miala caly przod jak ser szwajcarski...... Wlot u gory zostatnie a na masce to chyba zrobie jeden wlocik po lewej(moze prawej) stronie,

 

P.S

 

Do tych co robia w FinalRenderze: Gdzie moge znalesc zakladke colors? potrzebuje to bo inaczej nie bede umial zrobic fajnych naklejek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie naklejki proponujecie:

a)Jakies linie

b)Flames(\"ognie\")

c)Firmowki(np injeen, brembo, greddy....)

d)Airbrushing

e)jakie inne

 

ja nie mam pomysly a nie chce zrabac modelu(samochodu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Eyescreama ten render na ktorym zaznaczyles jest stary, to byl render jeszcze zanim zrobilem tyl, spoiler, opony, a siatki dopiero co wtedy skonczylem, jak sie przypatrzysz innym renderkom to tego nie zobaczysz. Phantom-widzialem(ale 126 a nie 126P)i co z tego ze tamten niemial wlotow? Ja jak narazie wloty zostawiam tylko ten na masce usunei zrobie mniejszy, a teraz bede sie staral jakos wnetrze \"wypelnic\", do konca tygodnia moze wrzuce renderka z gotowym srodkiem ale nie gwarantuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee ten tuning troszkę mi nie pasi. Moim zdaniem powinien podkreślać linie auta. Ten gigantyczny wlot powietrza psuje wygląd maski. Wygląda jakby na wsi sierpem i młotem ją przerabiali ;] Wykonanie modelu bardzo dobre i widać detale.

 

PS. Co do nalepek to linie albo firmowe.

 

[Wyedytowany dnia 16-6-2004 > Salvator]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie tez mi firmowki pasuja najbardziej, dobra dobra sciagne ten \"rog\" na masce, ale zaznaczam ze niebede robil tych idiotycznych 2 wglebien na masce, moze poprostu zrobie male wybrzuszenie w ktoryms miejscu na masce, no i wydaje mi sie ze moze zrobie takie zaczepy zeby maska niewyleciala przyprzyspieszaniu, moze jeszcze cos poproboje z tym bumperem z przodu, ale tylko dlatego ze wam nie pasi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eax88 gdzie twój Nissan zgubił wlot na masce ??

Siedzenia są łade ale kolorystyka nie najlepsza.

Spinki na masce są troszke dziwne i przydało by się je troche poprawić.

Co do świateł to wyglądają przyzwoicie tak jak lakier i materiał na felgi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bagaznikach bardzo czesto sa neony, i ladnie to wyglada, ale pod samochod dawac ich nie bede, kiedy widzialem taka ladna kompzycje, chyba to bylo w 2fast 2furious zaraz na samym poczatku takie fajne otwierane \"cos\"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie te eliptyczne wloty powietrza między światłami nijak sie mają do reszty wozu:/ Zupełnie nie pasują IMO... Jak już ktoś zauwazył fotele są zdecydowanie za cieńkie. Poza tym to ładnie. No ewentualnie przyczepiłbym sie do tego wlotu powietrza na dachu:) Też jakoś nie pasuje mi do tego wozu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wyrzuce wlot............ ale bedzie wtedy jakos bezpluciowo-brzydko.... nizej renderek z wczoraj, nie mialem jakos czasu zeby go tu wczoraj zamescic

47.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla ciebie moge ;), 1024/768 czy 1600/1200? dobra bede nowe siedzonka jeszcze nie wiem czy beda to sparco czy recaro ale zmienie je na wasze zyczenie, beda koloru niebieskiego,\"pasi\"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 2048 to bede renderowal teraz to nie ma sensu, a szczegolikow bedzie znaaaaacznie wiecej, chociaz ciebie to chyba nikt nie pobije :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Takie sobie.. jak narazie niezły model, ale kompletny brak wyczucia kolorków.. poproś jakąś kobietę, żeby Ci go \"pomalowała\" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego sie czepiasz-srodka czy karoseri? Jak srodka to przystopuj, fotele beda inne, ale kolorystyka chyba taka zostanie(niebieski i pomarancz).Exterior-wydaje mi sie ze w pomaranczowym ladnie mu do twarzy, maska zostanie czarna, albo carbonowa, jeszcze nie wiem. Moze w ewentualnym wypadku zmienie kolor nadwozia na fioletowy(cameloen), a renderek z fioletem postaram sie dzisiaj albo jutro wrzucic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie probki lakierow, narazie tyle, jak macie jeszcze jakies sugestie co do barw to piszczie a teraz lece na meczyk

50.jpg

51.jpg

52.jpg

53.jpg

54.jpg

55.jpg

56.jpg

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > eax88]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności