Skocz do zawartości

Model 3D: M16A3


50Groszy

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się przywitać, gdyż to mój pierwszy post na tym forum ! ;)

 

Nam modelem pracowałem od kilku dni .Chciałem wam go pokazać dopiero aż będzie bliski ukończenia (model, nie mówię o texturach czy materiałach). Starałem się odwzorować oryginał jak najwierniej... w czym zdecydowanie pomogła mi replika ASG leżąca obok mnie smiley.gif. Mam nadzieję ,że model się wam spodoba ,gdyż włożyłem w niego naprawdę wiele wysiłku i serca wink.gif

 

Bym zapomniał , ta M-ka będzie w wersji snajperskiej więc dojdzie jeszcze bi-pod, luneta, tłumik itp. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Po pierwsze bardzo dziękuję za komentarze :)

 

Wygląda naprawdę porządnie. Będziesz go teksturował?

Zdecydowanie tak, tylko zastanawiam się czy wersję high poly, czy późniejszą low poly gdyż mam zamiar zrobić z tego model do UDK ;)

 

Był bym wdzięczny za jakieś wskazówki\linki do tutków o tworzeniu low poly z high poly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w necie videotutorial o AK47, robienie HP, LP, wypalanie map, teksturowanie. Ja się z niego dużo nauczyłem. Linki do serwera gościa który go zrobił już wygasły, ale może jeszcze gdzieś znajdziesz. Jak się nie uda, to zobacz to http://cg.tutsplus.com/tutorials/autodesk-3d-studio-max/next-gen-weapon-creation-day-1-the-high-poly-model/

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności