Jump to content

Stępniu

Members
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About Stępniu

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Drimagine
 1. Ale miło mi się to oglądało:) To może dlatego że miło wspominam ten soft. Oby tak dalej się rozwijał jak do tej pory:)
 2. Siemanko wszystkim. Co do niedoskonałości scenariusza to sami zauważyliśmy w pewnym momencie że coś tu nie gra i że się historia troszkę kupy nie trzyma lecz wtedy było już troszkę za późno na zmianę scenariusza bo film by nie powstał. Niestety nie mieliśmy jakiegoś scenarzysty do dyspozycji ani nikogo kto w profesjonalny sposób by mógł nam w tym pomóc. Cieszymy się że film powstał w całości a co do błędów jakie są w tym filmie uwierzcie mi że wszyscy są ich świadomi:)) Ucząc się animacji z dnia na dzień dostrzegasz jakieś niedociągnięcia które można by poprawić:))
 3. gruba sprawa:) Mam nadzieję że to faktycznie prawda co pokazują.
 4. a ja nadal uważam że to mocowanie tych szczypiec jest wątpliwe i za słabe teraz jeszcze bardziej to razi w oczy jak doszła taka duża kupa :D
 5. Ale przyjemna stylistyka:) Całość prezentuje się rewelacyjnie jak dla mnie:)
 6. Do animacji maya jest bardzo wygodna. Według mnie tylko maya do animacji:)
 7. Grzesiowi energii nie brakuje chyba dzięki kawie:)) Imponujące prace. Pozdro:)
 8. Ciekawi mnie twój pomysł na aranżacje wnętrza. Mam podobny pokój i może coś uda mi się podpatrzeć:) Meble będziesz dawał te które już masz czy nowe jakieś?
 9. Bardzo fajne modele:) Chyba je widziałem w polskim serialu pt. "Czas honoru":)
 10. niezła "D":) Fajny styl. Chciałbym to zobaczyć w animacji:)
 11. w takim akademiku to ja moge mieszkać:D:) Praca pro.
 12. Stępniu

  Modelowanie Plygon

  Ja mam często tak że po wymodelowaniu czego kolwiek mam poodwracane normals. Czasem też zostają zaznaczone edge i nie chcą się odznaczać, trzeba wtedy się przełączyć na edge zaznaczyć wszystkie i odkliknąć z boku i działa:) Co do twojego problemu to czy próbowałeś wyświetlić kierunki normal face's? Może też przez odwrócenie tak Ci się działo.
 13. a mi sie podoba z pierwszego posta ostatni:) dobreeee:)
 14. Dawaj budowniczego kaska:)) rajdowym zasłonisz całą gębę:) a mógłbyś dać jakąś fajną mine podkreślającą jego zamiary czy coś w tym stylu:)) Mookie jak tak patrze to też bym coś sobie wymodelował:) Skończymy tylko film i zabieram się za prackę do demoreela.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy