Jump to content

50Groszy

Members
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

50Groszy last won the day on April 8 2012

50Groszy had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Międzybrodzie Bialskie

50Groszy's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

16

Reputation

 1. Rendery rzeczywiście wspaniałe! Chciałem prosić, czy mógłbyś się podzielić ustawieniami materiałów? Ostatnio też próbowałem coś wyrenderować (Audi Q7 w ukończonych) ale efekt jest biedny w porównaniu do tego tutaj :) Co prawda najwięcej robi światło, ale złe materiały zniszczą każdy render :D
 2. jak by ktoś nie używał softu autodeksu :)
 3. Nigdy nie zrozumiałem jak używać tego typu manipulatorów. Przecież w programach do 3D wykorzystuje się pierdyliard skrótów klawiaturowych (przynajmniej ja to robię). Używam ich więcej niż ruchów prawą ręką. Jak rozumiem to urządzenie jest przystosowane pod lewą rękę (dla osób praworęcznych)?
 4. Masz namyśli kształt czy tekstury ?
 5. Ok teksturowanie skończone. Teraz czas na poprawki w rigu. Można by jeszcze trochę posiedzieć ale muszę dokończyć inne prace na przegląd.
 6. Cześć ! Chciałem się podzielić postępami. Postać jest już origowana (ale potrzebuje jeszcze sporo poprawek) a obecnie pracuję nad teksturami. Marmoset Tooblag 2 realtime z AO
 7. Ok Tyrion przeszedł przez retopo. Z racji braku czasu wykorzystałem ZRemesher + poprawki w Blenderze. Powiedzmy, że wyszło next genowe HP, bo ok 30k tris. Teraz czas na rigging i animacje a jak zostanie trochę wolnego to przyprawię jegomościa o kolorki. 2 uv-ki (ciało i głowa + dłonie) i tekstury 4k na ten moment. Ps. Nie byłem pewny czy edytować posta czy zrobić dwa pod sobą.
 8. Bardzo dziękuję ! :) Trudno mi określić ile dokładnie poświęciłem na to czasu, bo pracowałem z przerwami przez ostatnie 3 tygodnie. Studiuję Projektowanie Gier, a to tylko jeden z moich projektów, dlatego czasu niewiele. Na pewno dwa weekendy po ok 6h na dzień rzeźbienia + średnio 1h na dzień przez 3 tygodnie. Myślę, że z 50h by się uzbierało. Mogę, za to powiedzieć, że najwięcej czasu poświęciłem twarzy pomimo średnio udanego efektu. W tym obrębie modelu dokonywałem zmian do samego końca rzeźbienia ponieważ ciągle zauważałem odstępstwa, szczegóły i miejsca w których oko mi się omsknęło ;) Najprzyjemniej z kolei rzeźbiło mi się fałdy na kurtce i rękawach.
 9. Dzięki :) Możesz mieć rację, aczkolwiek ta postać to fenomen. W każdej scenie wygląda inaczej :)
 10. Cześć ! Pracowałem ostatnio nad taką rzeźbą. To mój pierwszy projekt w ZBrushu na który poświęciłem więcej... sporo więcej niż 15min. Mam nadzieję, że wam się spodoba ;). W planach retopologia, rig i animacja ruchu. Jak by kogoś ciekawiło, to całość ma 85mln poly XD link do galerii https://imgur.com/a/45OAm Zbrush + Blender (GoB)
 11. Dla mnie najważniejszą nowością jest export smooth groups przy .obj. Na reszcie można robić modele do gier bez problemów :)
 12. Fantastyczne usprawnienia modelowania dodali :)
 13. Witam, Chciałbym zaprezentować kolejny model który wykonywałem w ramach zlecenia (sam render nie był jego częścią). Cukierkowość była zamierzona i miała przypominać to co serwują producenci sprzedający swoje nowe automobile :) Lepsza jakość http://www.pasteall.org/pic/show.php?id=34226
 14. Wiesz, jeśli pracujesz zarobkowo i potrzebujesz dajmy na to wielu wizualizacji produktu to szybciej się już nie da ! Renderer jest dziecinnie prosty do ustawienia, i do tego bardzo szybko renderuje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy