Jump to content

Tyrion Lanister

50Groszy

Recommended Posts

Cześć ! Pracowałem ostatnio nad taką rzeźbą. To mój pierwszy projekt w ZBrushu na który poświęciłem więcej... sporo więcej niż 15min. Mam nadzieję, że wam się spodoba ;). W planach retopologia, rig i animacja ruchu.

Jak by kogoś ciekawiło, to całość ma 85mln poly XD

link do galerii https://imgur.com/a/45OAm

Zbrush + Blender (GoB)

Edited by 50Groszy

• Replies 14
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pamiętam ,że gotowe sculpty także można wrzucać do finished. Nawet kiedyś fronty były. Dla mnie stopień odwzorowania i poziom cierpliwości reprezentowany przez autora jest godny fronta.

Powiedz ile czasu poświeciłeś na karzełka.

Bardzo dziękuję ! :)

Powiedz ile czasu poświeciłeś na karzełka.

Trudno mi określić ile dokładnie poświęciłem na to czasu, bo pracowałem z przerwami przez ostatnie 3 tygodnie. Studiuję Projektowanie Gier, a to tylko jeden z moich projektów, dlatego czasu niewiele. Na pewno dwa weekendy po ok 6h na dzień rzeźbienia + średnio 1h na dzień przez 3 tygodnie. Myślę, że z 50h by się uzbierało.

Mogę, za to powiedzieć, że najwięcej czasu poświęciłem twarzy pomimo średnio udanego efektu. W tym obrębie modelu dokonywałem zmian do samego końca rzeźbienia ponieważ ciągle zauważałem odstępstwa, szczegóły i miejsca w których oko mi się omsknęło ;)

Najprzyjemniej z kolei rzeźbiło mi się fałdy na kurtce i rękawach.

Ok Tyrion przeszedł przez retopo. Z racji braku czasu wykorzystałem ZRemesher + poprawki w Blenderze. Powiedzmy, że wyszło next genowe HP, bo ok 30k tris.

Teraz czas na rigging i animacje a jak zostanie trochę wolnego to przyprawię jegomościa o kolorki.

2 uv-ki (ciało i głowa + dłonie) i tekstury 4k na ten moment.

wL28sgR.jpgZ5eYmeR.jpgPV2dA7h.jpg522IZns.jpgZUTej5F.jpg

Ps. Nie byłem pewny czy edytować posta czy zrobić dwa pod sobą.