Skocz do zawartości

Smokowóz


Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dawno nie miałem okazji wymodelować czegoś dla siebie.

i oto wpadło trochę czasu. Na razie poświęciłem tylko trzy godzinki na to i jest taki wstęp, ale wrzucam co by mieć (standard) motywację z waszej strony.

Pojazd to raczej zlepek różnych buggy oglądanych w necie + trochę inwencji własnej. Słowem nic odkrywczego ani oryginalnego. Aczkolwiek chciałbym dobrnąć do końca. Ps wahacze zrobię inne bo to i za cienkie i do niczego nie podobne.

buggcopy.jpg

bugg2copy.jpg

bugg3copy.jpg

bugg4copy.jpg

 

Krytyka mile widziana, choć na tym etapie jeszcze nie ma czego krytykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pomysł zeby zrobić pojazd który nie istnieje, samodzielnie wymyślony już w sobie wydaje mi się godny uznania. Robisz całkiem bez żadnych planów, printów, itd...?

 

No ale o ile pamiętam to robiłeś w minibitwie chyba Astona jakiegoś, i co z nim?

 

Zrób cos więcej to się oceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kosi ale to żadna filozofia :) a nawet łatwiej jest, bo nikt mi nie zarzuci że robię cos niezgodnie z oryginałem. No Jaguara robiłem i nawet sporo zrobiłem ale jakoś nie mam ochoty tego na razie wrzucać.

Póki co fotele.

bugg5copy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne buggy sie szykuje ;). Wydaje mi się że przy kole zamiast wału kardana powinien być przegub osłonięty manszetą. No i wahacze rzeczywiście za cienkie. Kubełek powinien być chyba bardziej pochylony. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję z motywację . :]

Zacznę od końca bo Plasti rozgryzł mój zamysł :) Chce zrobić właśnie w tym klimacie bo to mój ulubiony temat. To też nie które elementy będą (odpowiadam Dynamic i Slimowi) Dziwnie rozwiązane jak np. wały bez osłonek. Felgi zmieniłem. i jeszcze coś zmienię. Jako że powstaje to bez większego planu jako totalna licentia poetica. Toteż wymyślam różne rozwiązania an bieżąco podczas modelowania, zapewne więc jak spojrzę na te nie które rozwiązania innego dnia to wydadzą mi się bez sensu lub po poprostu nie spodobają i zmienię. Ciekaw jestem po prostu co wyjdzie tak totalnie bez planu.

bugg6copy.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super idzie, ale az musze zapytac jak zrobiles spawy?:) To jest osobny element czy rura tak uwypuklona i jakas mapka bumpa czy cus? Ja rozgladalem sie za zdjeciami do swjego bugi ale narazie zbieram sily bo wiem ze wymodelowanie silnika jest nieuniknione przy takiej konstrukcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Daniel :) ale to żaden wysiłek. Malutki progresik, tylko godzina w niedziele i godzina dziś. Głównie pozaczynane elementy. Będę musiał lekko przerobić konstrukcje żeby silnik upchnąć i inne rzeczy dlatego brakuje kilka rurek.

bugg10copy.jpg

bugg11copy.jpg

buggwirecopy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności