Skocz do zawartości

Problem z Maya


incorect

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam taki problem...

Podczas pracy w mayi bardzo często przywiesza mi się tak na 20-30 sekund. Jest to strasznie denerwujące i przeszkadza w pracy.

Moje pytanie czy ktoś spotkał się już z takim problemem i może zna rozwiązanie.

 

Chciałem od razu zaznaczyć, że to nie wina sprzętu, bo jest bardzo mocny. Nie wiem czy sam model coś szwankuje czy coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba znalazłem problem, który ją gryzie :)

A mianowicie radio internetowe, zrobiłem parę prób i wkońcu nic nie uruchamiałem tylko mayke i ani razu się nie ścieła. Później włączałem odpowiednio programy noi na radiu się znowu zaczeła czepiać :)

 

Coś tej kobicie muzyczka nie służy :)

 

Mimo wszystko dzięki za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że z dużej zaczynasz i kropką kończysz :)

Zmień soft.

Do radia - używam foobar2000 i unikam M2011 i wyższych :P

 

asblaze - WSTYD! Z "wielkiej"!! Z "WIELKIEJ". "Wielka litera" jest to nazwa własna i nie ma nic wspólnego z jej rozmiarem. Podobnie jak "Capital letter" z angielskiego tez nie ma nic wspólnego ze stolicą ... eh ta młodzież dzisiejsza :) ... ale co tam wiem, ja tam takim lajkonikiem w tych sprawach jestem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2012, w końcu jest program studencki :D XD Ale fakt, 2011 i w górę robi się coraz bardziej tragiczne!!! Mi się tak zwieszało jak win coś robił, np instalował aktualizację, albo antywir skanował dysk... generalnie dzieję się tak przy odczytywaniu danych z dysku/lub zapisie. Chyba ze masz dysk SSD wtedy wygląda to całkiem inaczej :) Na makingach off ILM z Rango widać przeciez maye 2008, 2009... ale wyzej jeszcze się nie spotkałem. Prócz tutoriali na autodesk area :)

Chyba trzeba sciągnać 2009 SP1 ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz uzywac radia podczas pracy z majką to jeśli uzywasz komunikatora aqq to polecam AQQ radio - darmowa wtyczka do komunikatora i nie ma problemow z mają (przynajmniej u mnie).

Poza tym jesli siedzisz na windowsie to polecam wlasnie aqq jako komunikator, mniej zasobozerny niz gg, malo reklam, duzo mozliwosci bo wielu ludzi pisze darmowe rozszerzenia dla komunikatora dlatego polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności