Skocz do zawartości

Fallout: Nuka Break - Fan Film


kotisded

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem sobie ostatnio po Południowych Indiach. Gdzieś tam w trakcie znalazłem agenta, który zarabiał na znajdywaniu białych do kina bollywoodzkiego, stwierdziłem- o spoko, będzie fajna zabawa i się z czego pośmiać i pojechałem do Madrasu. Płacą za hotel, przejazd, wyżywienie i w dodatku całkiem przyjemne pieniądze nawet na warunki polskie do statystowania, choć wyszło na to, że to nie dokońca było statystowanie i sporo kaskaderskiej roboty było- typu tydzien treningu z komandosem amerykańskim i z kaskaderami z Tajlandii którzy robili coś tam z kacem w bankoku, ale to normalne w tej branzy (wyszło koło 100zł dziennie) Myślałem, że będę uczestniczył w jakiejś szmirze, a co się okazało były to dwie całkiem wysoko budżetowe filmy.

W drugim gdzie ubrali nas w Mundury Komandosów Amerykańskich, strzelaliśmy sobie do afgańczyków i talibów :), co było dość zabawne. Przesiadywałem w biurze VFX, gdzie poznałem Ralisa Khana, bawilem się tymi wszystkimi szczątkami ludzkimi w wielkiej skrzyni- tez siedzi w 3d, robił w paru filmach typu resident evil. Powiedzial mi, ze bral udzial ostatnio w fanowskim projekcie fallouta. Pomyślałem, że się podzielę linkiem, ciekawa produkcja za małe pieniądze, nie wypas na kółkach, ale fani napewno się zainteresują.

 

 

odcinek 01

 

 

Robią tez serię Mad Monster Lab, pokazując jak zrobić efekty specialne w filmach, narazie są 2 odcinki. No mnie to bardziej zainteresowało. Na pewno kogoś zaciekawi- jak to zrobic żeby pominąć tracing ;) Całkiem fajnie im to wychodzi.

 

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Grafika super ale film w klimacie zartu totalnie mi nie pasuje :(

 

W skrocie: pamietacie film fanowski ala Half-Life? TO bylo to!

 

Argument: Fallout to...wojna, cierpienia, beznadzieja, chec przetrwania, choroby, niebezpieczenstwo, walka o przetrwanie oraz walka ze zdziczayli ludzmi oraz tymi, ktorzy na nowo chca cos zbudowac.

 

Fallout to nie groteska, dlatego ten film to nie to IMO.

Szkoda, bo graficznie jest OK. Az dziw, ze w USA maja takie same zbocza i skalki ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Ojej... "Dowiecie się w jaki sposób można trafić do bollywoodzkiej produkcji filmowej" ;)

Ale tam fajnie było biegać z karabinem obok rosyjskich narkomanów, którzy z różnych dziwnych i dość skrajnie abstrakcyjnych powodów nie mogli wrócić do kraju, albo wracać z afgańczykami w autobusie z cheezem na ustach typu "spokojnie, jutro znowu was zabijemy", albo robić sobie jaja z wielkiego Hinduskiego pakero/miliardero/gwiazdora, który się tak cholernie wkurzał, że biali nie mają pojęcia kim jest i kompletnie nie zwracają na niego uwagi. Denerwowanie tego gościa praktykowaliśmy bardzo umiejętnie, profesjonalnie i z ogromną dozą przyjemności. Całkiem sporo takich głupot było. Pewnie, ze się udał- co miał się nie udać. O.k. za dużo offtopu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności