Skocz do zawartości

StarCraft II: Heart of the Swarm


Dav

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza Blizzcon trwa w najlepsze, a na niej firma Blizzard bombarduje nas nie tylko świeżymi informacjami na temat swoich nowych gier, ale i ich świetnymi zwiastunami. Panie i Panowie - oto jeszcze ciepła animacja z gry StarCraft II: Heart of the Swarm!

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2051

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tam wciąż jestem zły, że za część 1 Star Crafta II dałem ponad 300 PLN, a okazało się, że masz tylko kampanię ludzi ... z jakimiś pojedynczymi popierdkami Zergów i Protosów. A grę skończyłem w 3 wieczory. Nie wiem czy na tę się skuszę pozycję, bo widzę z cinematika, że będzie praktycznie to samo. Wiedźmin 2 był 100x lepiej zainwestowanymi pieniążkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny - to ktos niezle cie wykiwal. Probowalem doszukac sie cen oryginalu z roku wydania, zakladajac, ze moze mowisz o cenie oryginalu z 1998 roku. Doszukalem sie jedynie ofert z list dyskusyjnych - 80zl. To w sklepie ile moglo byc? Ze 100? 99.99? ;)

A teraz to masz oryginal jedynki plus Brood War za 23zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nezumi ale benemu chodzi o StarCrafta 2 bo podzielili go na części mi o tym kolega powiedział sam nie byłem pewny po tym co usłyszałem, ale się okazuje że to prawda. Nie podoba mi się taka zagrywka Blizzarda. Chwile w to grałem u znajomego przeszedłem może 2 misje w singlu i to wszystko na dłużej mnie nie wciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beny - ale wszem i wobec wiadomo ze kampania w starcrafcie to tylko taki dodatek do multi...

 

No to mi o tym nie było wiadomo. Nic nie czytałem o SC 2 żeby sobie nie psuć niespodzianki, więc może jestem sobie sam winien.

 

Tak czy inaczej, jest dokładnie tak jak mówi Pasiterek - mówię o dwójce SC, ale części 1, "A" czy jak tam kto woli - w każdym razie o Wings of Liberty. Jako że bardzo mi się SC 1 podobało dwójkę kupiłem wersję ala kolekcjonerską - w takim grubszym, błyszczącym pudełku. Noi kampania mnie wkurzyła - ale fakt faktem multi trochę mnie uspokoiło - jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kampania w Wings of Liberty starcza na jakies 20 godzin. Powiedzialbym, ze to chyba standard w strategiach. Ja sie nie zawiodlem. Kampania dla mnie swietna, zwlaszcza, ze mozna pograc kilka razy na jakies achievementy.

 

Multi z kolei to inny zwierz i zawsze bylo o tym wiadomo. W to mozna tluc latami. Mnie sie na przyklad jeszcze nie znudzilo ;). Jak kogos za bardzo stresuja gry ligowe, zawsze mozna pograc w coopy, albo te wszystkie customy - czyli tower defensy, gem crafty, desert strike-i, elite forces i inne cuda. Zabawa na dlugo, zwlaszcza, ze co chwila pojawiaja sie jakies nowosci.

 

- Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajac 300zl (!?) na gre nic o niej nie wiedząc przed zakupem nie możesz miec do nikogo pretensji.

 

Z tym "nic" to trochę przesada - w jedynkę rąbałem ze 4 lata i nie przypominam sobie żeby Blizzard kiedykolwiek coś słabego wypuścił, więc te dwie przesłanki wystarczyły żeby za grę dać 300 pln w ciemno i faktycznie była na prawdę super, tylko wkurzyłem się, że taka krótka kampania i tyle. Chodzi mi o to, że w "dwójce dwójki" SC nie spodziewam się po prostu rewolucji w stosunku do jedynki i jak mam znowu dać 300 PLN tylko po to żeby pograć w to samo multi to raczej się na tę pozycję nie skuszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup sobie wersję nie kolekcjonerską -_-

HoTS powinno być tańsze z tego co mówi Blizzard. Nigdy sobie spoilera nie robiłem jeśli chodzi o StarCrafta II ale kurde, wszędzie o tym było mega głośno, że wyjdzie jako trylogia (WoL, HoTS i LoTV), a tu nagle "oooooooo ale krótki singiel".

 

Poza tym, napisałeś, że ciupałeś 4 lata w 1 więc skąd to zaskoczenie?

 

Nie żyje się pod skałą hellloooooooo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności