Skocz do zawartości

Antyrycerzyk - praca w toku


dagomar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałam wystawić na opinie i komentarze ilustrację, którą zaczęłam jakiś tam czas temu, a teraz chcę ją dokończyć. :rolleyes: Wpadłam na taki pomysł aby zrobić serię ilustracji dotyczących marzeń dzieciaków typu "co by było gdybym był...." i zaczęłam od takiego chłopca, którego posadzono na konia i któremu jeszcze wiele brakuje aby zostać rycerzem.

^^ można już besztać:

 

[ATTACH=CONFIG]82564[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]82565[/ATTACH]

Edytowane przez n-pigeon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dobry pomysł, ale nie wyobrażam sobie antyrycerzyka bez chociażby patyka zawieszonego u pasa, który miałby robić za miecz! Wszak każdy dzieciak pewnie bawił się w rycerzy (w tym i ja 40 lat temu :P) i właśnie wszyscy okładali się badylami. Także proszę o patyk z dedykacją dla mnie. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł :) lubię ilustracje tego typu.

Konik ma przykrótką szyję. za wcześnie zaczęłaś cieniowanie, przez co po pierwsze straciła oświetlenie, tło jest oświetlone na środku, koń od góry, a cień umiejscowiony idealnie pod koniem, więc wnioskuje że źródło światła jest duże i pada na scenę od góry, ale koszulka ma światło od prawej strony, a spodnie i wiadro od lewej.

 

Wrzuciłaś tą pracę do warsztatu :) Galeria jest miejscem na prace, jeśli to WIP trzeba uruchomić znacznik WIP. Przenoszę do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dav! Dajesz konia z patyków >: D

 

Co do ostatniej wersji. Obrazek idzie w dobrym kierunku :D, brakuje mi jedynie cienia rzucanego przez głowę i wiadro :) możesz go dać lekko pod kątem w stronę jego pleców, by nie padał na cały tors ;) ale koń też dostanie wtedy cieniem jeźdźca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności