Skocz do zawartości

POJAZD 3D: NISSAN Skyline GTR CONCEPT


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

SUPER !!

 

Żeby mi wnętrze tak łądnie wyszło. O szybkości tworzenia nie wspomne !

 

Fakt, że nie trzymajhąc się w 100% ściśle orginału tworzac concept jest łatwiej. !

 

Extra siedzenia.

 

Szkoda, ze nie widze większosci fotek.

 

Ps: Pierwszy post na nowym forum. :) Jakos fajniej się pisze. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka super. Fajne kolorki. No jednak leżałam wtedy w łóżeczku ... jak podeszłam do monitorka to juz nie tak różowo. :-) Realistyka do bani. ]:->

 

Ps: Tylko czekać, aż ty zjedziesz dziesiątki godzin mojej pracy. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Idzie Ci to całkiem nieżle, oby tak dalej.

Tapicerka jak dla mnie ekstra, aż by się chciało już nim torszeczke połamać przepisy drogowe ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ochydnego bug`a, ale pozatym to cudnie.

 

Mam jedną sugestie. Taka półka, pomiędzy fotelami (ta, na którje znajduje się drązek zmiany biegów), fajniej by wyglądała, jakby była bardziej poziomo. Autko wyglądałoby na sportowe. :-) Ale cóż, pewnie nie chce Ci się, tego zmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam hehe co to jakas mania nastala na tym forum na samochody wymodelowane co do srobki ?? ;D ogolnie fajnie jednak krapke nad i postawic tworzac materialy i otoczenie , oswietlenie ciekaw jestem jak sobie z tym poradzisz :) . Dokladnie jjak pisal Pionier :) nieraz niska jakosc modelu mozna nadrobic materialami i otoczeniem . Czekam na updaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie przesadzaj z tymi głośnikami bo zaczyna to wyglądać jak autko audio amatora szpanera :| subwoofer w bagażniku oczywiście będzie słychać ale po co?? jakość basu będzie okropna :( a tych średniotonówek w bagażniku to już nawet nie będe komentował :P (kompletny bezsens

z regóły dobry dźwięk uzyskuje się przez dobre rozmieszczenie porządnych głośników a nie pchanie ich wszędzie gdzie znajdzie się kawałek wolnego miejsca :P

 

pozatym świetnie ci idzie - żadnych bugów nie widzę (i całkiem szybko)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem czy przesada Nie chodzilo mi o to zeby to 'gralo' w trakcie jazdy. Raczej zeby robilo wrazenie po otwarciu baaznika gdzies na jakims parkingu, zlocie czy cos takiego;) W sumie nie znam sie na rasowych zabudowach do bagaznika, ale JBLe u siebie w autku mam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie, narazie nie widze żadnych błędów oprócz tego nadkola,

a i mógłbym się przyczepić do drążka zmiany biegów i hamulca ręcznego skóra otaczająca je jest trochę mało pofałdowana, ale to tyko IHMO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha .... a więc są ludzie którzy montują głośniki dla szpanu a nie po to żeby grały :| no nieźle ... ale mniejsza z tym

 

adex ma racje co do tej skóry ale nie do końca: nie jest troche za mało pofałdowana tylko raczej prawie wogóle nie jest pofałdowana :/ popatrz się na jakąś fotke i dopiero ją przerób bo trudna to sprawa żeby realistycznie to wyglądało

ale liczymy na ciebie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

No, poprzednicy maja racje co do skorki, ale wierze w ciebie ze to dopracujesz. A jezeli chodzi o wyposazenie audio to jest super, pzeciez kazdy ma swoja wizje projektu a Ty ja w taki sposob widzisz i TAK TRZYMAC!

 

Dzialaj dalej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fura to kawał ładnej roboty :)

podobają mi się też te naklejki, sam nie umiem i niewiem jak takie zrobić żeby ładnie leżały na lakierze czy znasz jakieś tutki o takim oblepianu naklejkami lub texturowaniu, bardzo chciałbym się tego nauczyć.

I powiedz czy to zdięcie z tyłu to HDRI czy zwykłe i jak możesz to zmień je bo budynki są krzywe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mujas nierobilem na podstawie blueprintow tylko na podstawie szkicow dostarczonych przez klienta i z tego wzgeldu nie moge ich udostepnic. Cine-fx co do tutoriali to nie znam zadnych, proponuje metoda prob i bledow sie nauczyc. Zdjecie z tylu to mapa hdri, wiem ze krzywo ale poprostu nie wnikalem w jej ustawienie pozniej to poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki pomocy pussik zaczalem sie bawic poly. Jest to moj pierwszy model zrobiony tym sposobem i raczej juz zostane przy tym, mysle ze jest wygodniejszy. Racja mapy nie prezentuja sie switnie mimo rozdzielczosci 3000x1500 jednak przy lekkim DOF-ie mozna ich z powodzeniem uzywac. Co do HDRI... jak masze pare zlotych to zapraszam http://www.sachform.de Jest tam kilka darmowych map, jednak polecam sie zaopatrzyc w cala kolekcje. Pozdrawiam i dzieki za komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności