Skocz do zawartości

Dwojaczki


ptah

Rekomendowane odpowiedzi

Robię prackę na zakończoną już bitwe na digarcie ale temat bardzo mi się spodobał.

Garren i Lodarion uchylili ogromne drewniane wrota i weszli najciszej jak się dało do podłużnej sali podzielonej na nawy rzędami kolumn. Na końcu sali, na ołtarzu ujrzeli to czego szukali. Lodarion nakazał Garrenowi gestem aby skryli się w cieniu bocznej nawy. Szli ostrożnie, a dłonie zaciśnięte mieli na rękojeściach mieczy. Elf czuł wyraźny niepokój i może ta właśnie czujność uratowała mu życie, gdy przed nosem świsnęła mu klinga ogromnego miecza. Mężczyźni odskoczyli i dobyli mieczy, wyskoczyli do środkowej nawy, a wtedy ujrzeli...to. Chociaż trudno to było nazwać człowiekiem jednak nim było, a raczej ludźmi. Byli ze sobą złączeni. Jeden z nich był wielki jak dąb, trzymał w potężnej łapie miecz, a w drugiej tarczę, którą ochraniał drugą postać, małą, zasuszoną, nienaturalnie powykręcaną, ohydną. Garren chciał uderzyć na wroga, jednak zatrzymał się, gdy olbrzym ryknął, odsłonił tarczę ukazując pokurcza mamroczącego coś pod nosem.

- Garren padnij! - zawołał elf i rzucił przeciw zaklęcie.

 

dedee.jpg

 

Byłbym cholernie wdzięczny za wszelkie maziania po pracy, sugestie itd.[ATTACH=CONFIG]82762[/ATTACH]

Edytowane przez ptah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Cześć. Przesadziłeś trochę ze skałami na pierwszym planie , jeśli nie chcesz ich usuwać to chociaż trochę je przekrzyw. To monstrum nie wygląda jakby chciało ich zabić , a postać Garrena ma za długie ręce i ogólnie nie za ciekawie wygląda ( pewnie przez ten chełm ).Hmm , no cóż to chyba wszytko ;). Mam nadzieje ,że pomogłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera nie mam czasu nad tym przysiąść, tak na szybko. W dobra stronę z walorem ide?

dwojaczki.jpg

 

 

To specyfika imageshacka, forum czy mojej przegladarki że w szopku jest wszystko jaśniejsze a tutaj 80 procent obrazka to czerń?

Edytowane przez ptah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności