Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

Chciałem podzielić się ostatnim renderkiem, który udało mi się skończyć między projektami w pracy. Był to pewnego rodzaju miły powrót do czasów z początku 'kariery' kiedy to głównie robiłem takie właśnie rzeczy.

 

mam nadzieje że źle nie jest ;]

 

lr01z.jpg

 

lr02.jpg

 

 

[ATTACH=CONFIG]82865[/ATTACH]

 

dzięki,

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak to się mowi ' dupy nie urywa' ale za to fajne materiały na drugim zbliżeniu

 

wydaje mi się że tutaj problem tkwi w bardzo nudnym projekcie a nie w samej wizualizacji .

Edytowane przez Georgas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ho,

 

dzięki za opinie,

 

no wiecie, a kto mówił ze ma urwać cztery litery? moim celem było zrobienie dobrej wizki od strony technicznej, przećwiczenie paru rozwiązań których wcześniej przy wizkach nie robiłem. Nie chciałem też robić tego w stylu alexa romana którego ostatnio wielu tak namiętnie bez zastanowienia kopiuje :P, przede wszystkim też chciałem zamknąć ten projekt bo tak jak napisał lisu - zacząłem to wieki temu a nie lubię mieć nieskończonych projektów na warsztacie.

 

Rzeczywiście, problem z kompozycja i ciężarem obrazu zauważyłem już w połowie składania w ps i nie miałem sił renderować wszystkiego na nowo, zamówiłem parę książek na ten temat na amazonie i będę walczył z tym tematem przy kolejnej vizce.

Dzięki za zwrócenie mi na to uwagi!

 

Oryginalna rozdzielczość to 3,5k w 300dpi, na wszelki wypadek gdyby trzeba było wysłać obrazek do druku.

 

Ostatni plan to przestrzał na gołe niebo, tak wyczytałem to z marnej jakości refki, czy to ma sens - nie wiem, mi się tak spodobało.

 

Dzięki jeszcze raz za odp, jak zawsze konkretnie,

 

pozdro,

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Pionier,

 

Mi się podobają Twoje rendery jak zawsze i też dlatego, że przykładasz uwagę do detali chociaż często ich nie widać w małej rozdziałce.

 

Możesz polecić jakąś książkę do kompozycji?. Mam jedną ale nie przypominam sobie żeby opisywali w niej ciężar kompozycji.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

Przyjemna praca. Fajny kosmaty dywan i ladne drewienko.Pufka tez niczego sobie.

 

Przeszkadza mi tylko odbicie w szafie. Wychodzi brak detalu okien, a raczej brak okien i same vray plane'y:)

Jezeli material szaf to biale szklo to git, jak lakierowany mdf - przydaloby sie troszke noise'a.

wybacz czepialstwo:)

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alez ja bardzo lubie czepialstwo, dzieki wielkie za posta!

masz racje, przydalby sie jakis detalch w odbiciach szafy.

 

@sjon, kupe lat :) wydaje mi się że książki o kompozycji najlepiej jakby polecił Ci ZED, sam kupiłem pare z heliona natomiast z amazona zakupilem pare z dzialu 'interior lighting'. Generalnie trzeba studiować szeroki zakres od malarstwa do fotografii żeby mieć pojęcie o kompozycji, sam o tym mało wiem albo nie wiem nic haha :D

 

najlepiej zrobisz jak weźmiesz aparat i pójdziesz robić zdjęcia, oko wyrabia się bardzo szybko... prawda ZED? ;]

 

dzięki za posty,

pionier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszesz Pionier ;)

Pare pozycji do przeczytania na pewno nie wystarczy ale od czegos trzeba zaczac ;) Trzeba duzo ogladac i analizowac ale przede wszystkim cwiczyc i szukac niedociagniec na wlasnych kadrach - czy to cg, foto czy nawet malarstwo zasady wszedzie takie same tylko narzedzia nieco inne ;)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności