Skocz do zawartości

Flash: Moja stronka www


loko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hyyym, sam w tekscie o www na swojej stronie napisales ze strona powinna byc funkcjonalna.

Z tym u ciebie jest problem, pierw widza wita "prosze czekac" i trzeba przyznac ze jest to dlugie czekanie, potem za kazdym razem jak chce sie cos wybraz menu to trzeba wracac na strone glowną i znowu ogladac zoooom.

Do tego caly text jest grafiką, czyli nie moge sobie skopiowac telefonu czy maila do kontaktow wygodnie tylko musze przepisywac.

Autoplay Music ... czemu?

Calosc wyglada fajnie i dosc nie standardowo, ale od strony funkcjonalnosci i wygody kozystania to nie za dobrze jak dla mnie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry, ale wykonanie trochę straszy. Sam motyw główny z biurkiem nie zachęca - zlecając komuś stronę czy inną wizkę aż chciałoby się zobaczyć czyste i nowoczesne studio ze sprzętem z kosmosu. To co widać u ciebie to szkolna sala informatyczna. Muzyka po pierwszym zapętleniu robi się irytująca. No i brakuje zawartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w portfolio najważniejsze są prace, a tutaj ich praktycznie nie widać, nie mówiąc już o swobodnym przeglądaniu,

poza tym na dole masz jakieś dziwne linki ze standardowym stylem

krypto reklama windowsa XP, to też nie jest dobry pomysł ;) chociaż z drugiej strony, może to anty reklama, bo się na obydwu zawiesił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze

 

krypto reklama windowsa XP, to też nie jest dobry pomysł ;) chociaż z drugiej strony, może to anty reklama, bo się na obydwu zawiesił ;)

haha dobre

 

mirach, dzieki za rady, co do automatycznej muzyki, zawsze mozna ja wylaczyc jednym kliknieciem skoro mowicie ze montonna to zmienie ja i uczynie bardziej subtelna. co do skopiowania danych to tez sie zrobi. dzieki za rady.

 

mam prosbe jeszcze jak mozecie napiszcie mi ile sie mniej wiecej u was laduje i czy to znosny czas?

Edytowane przez loko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona ładuje się około ~10s u mnie a mam dosyć szybkie łącze, koncept strony bardzo mi się podoba lecz funkcjonalność mniej no i największym minusem jest brak jakiegokolwiek portfolio, muzykę też bym podmienił... jak chcesz coś spokojnego w tym stylu to obczaj God is an Astronaut np

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam,

 

Jezeli to ma byc strona prezentujaca Twoje portfolio to nie jest najlepiej. Ukrywasz to co najwazniejsze czyli Twoje projekty. Ja bardzo bym chcial zobaczyc wizki w powiekszeniu tak bym zobaczyl jakosc. Jedyne co pokazujesz to miniaturka, ktora tak naprawe nie za wiele nam mowi. Moim zdaniem fajnie by bylo jakbys dal duze obrazki/rozne kadry/zblizenia z jakims opisem o projekcie, co robiles jakiego softu uzywales itd itp.

 

Pozatym nie do konca przekunuje mnie ten preloader. Portfolio powinne byc dostepne na wyciagniecie reki, a Ty zmuszasz ludzi do czekania i pozniej, by zobaczyc Twoja prace musza wybrac opcje w menu. Zajmuje to zdecydowanie zbyt duzo czasu. Pierwsze 5-10 sekund decyduje o tym czy uzytkownik pozostanie na Twojej stronie czy nie. Moim zdaniem musisz jeszcze troche popracowac i sie lepiej sprzedac.

 

Pomysl z animacja jest fajny, choc szkoda, ze dla www, 3dwiz i o mnie uzywasz tej samej sekwencji. Przez to wszystko jest monotonne. Moglbys to troche urozmaicic. Masz tam 2 monitory z logiem windows XP. Moze lepiej umiescic tam swoje przykladowe prace, albo niech kazdy monitor pokazuje inna czesc strony. Jeden bedzie mial dzial www, drugi 3d a trzeci informacje o Tobie. Do tego moglbyc nagrac nowe animacje...

 

No i informacje kontaktowe. Rzeczywiscie dostep do nich jest troche utrudniony. Uwazam, ze powinny byc dostepne w formie textowej. Ten lightbox mnie nie przekonuje. Pozatym nie jest ich tak duzo i moim zdaniem spokojnie zmiescil bys wszystko na dole strony, a w opcji kontakt moglbys zrobic ladny formularz.

 

Pozdrawiam,

 

xaoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za opinie, co do tej jednej animacji w sumie miałem to urozmaicic bardziej, tzn dodac nowe animacje dla opcji w menu ale kazda nowa niestety przedluza czas ladowania strony ktory jak mowicie jest i tak zbyt długi. stad moje pytanie: czy macie moze jakis sposob zeby pomniejszyc rozmiar pliku swf. bez jakiejs masakrycznej straty jakosci??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności