Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Polski Fiat 125p


Lowcst

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Moje ostatnie wypociny, tj. model zrobiony jakiś czas tema, ale żeby pokazać poprawiłem go trochę i umieszczam na forum :)

czekam na jakieś opinie i komentarze.

 

Maya, Maya Software, Photoshop.

 

Pozdrawiam.

 

[ATTACH=CONFIG]84746[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]84745[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]84747[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]84748[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]84747[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Używam Metal Raya, ale akurat w tym przypadku poszedł w użycie tylko Maya Software -engine:) Wiem, że praca wymaga dużej ilości poprawek, dlatego też uznałem ją za zakończoną. Kolejny model pojazdu jak i ustawienie kadry dopieszczę bardziej :D Pozdrawiam, dzięki.

Bardziej pasuje do galerii work in progress.

Jednakze ladne poczatki. Poprawcowalem bym nad kadrem. Uzywasz Mental Raya?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzeisz chcial jakies wskazowki co do renderu to moge troche pomoc... Mimo ,ze specem nie jestem :).

 

Super, zawsze doceniam i staram się kierować sugestiami innych użytkowników, po za tym Twoje prace same mówią za siebie tak więc, dla mnie jesteś specem :D Na razie skupiam się na poprawianiu model, nowe koło wnętrze prowizoryczne itdetale ;p ... rady i podpowiedzi jak uzyskać lepszy efekt odnośnie redenu z chęcią będę brał pod uwagę bo w tej tematyce mam dużo do ogarnięcia. Pozdrawiam i dziękuję, w wkrótce coś wrzucę do oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest ciemno. Opony leżą, światła tak samo, podłoże tak samo, szyby i wiele innych elementów. Pracuj dalej.

 

a tak trochę bardziej szczegółowo, możesz napisać co leży nie tak :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz set up sceny. Podaj materialy jakie używasz. Nie jestem specem od materialow i renderingu ale postaram sie opmoc co nieco juz mental raya mecze :). Pozdro.

W w kamerke mozesz wlepic shader mia exposure simple rojasni Ci scene i nie bedzie przepalen. TYlko potem jak badzeisz kolory ustawiac. To musisz pierwszo dac gamma correct node (value na 0.45) i tam kolor badz texture (do bumpa nie trzeba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Sebazx6r, kilka Twoich wskazówek zastosowałem :) a może, zrobię całkowicie tak jak napisałeś, zobaczę. Na razie tak, oceńcie czekam. Tak dla wyjaśnienia, ciemnica jest tym spowodowana że HDRI ma takie barwy, wczesny wschód słońca oraz przez czarny kolor lakieru. Tymczasem biorę się za poprawki w modelu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przedstawiam ostatnie redeny modelu Fiata 125p - kończę pracę nad nim, gdyż wystąpił mi w Mayce problem z plikiem źródłowym (syntax error), utraciłem kilka layerów podzielonego modelu oraz materiały i textury :(

 

Dziękuję wszystkim użytkownikom za pomoc i wskazówki przy tworzeniu tego modelu, pozdrawiam.

 

Modeling - Maya 2008-2012

Rendering - Mental rey

Postprodukcja - Photoshop

 

47221654.jpg

 

84084202.jpg

 

51529946.jpg

 

16644128.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności