Skocz do zawartości

Export Modelu 3ds z pliku *.max lub gry Flight Simulator?????


Gość idance

Rekomendowane odpowiedzi

Gość idance

[h=2]Proszę o konkretną instrukcję (krok po kroku, gdyż nie jestem zawodowym grafikiem) :[/h]

1. Jak wyodrębnić model 3d z pliku *.max aby zapisać wspomniany model do pliku *.3ds, tak żeby finalnie można było go otworzyć w Corel Motion 3d.

2. Jak wyodrębnić model 3d z plików gry Flight Simulator 2002, tak żeby finalnie można było go otworzyć w Corel Motion 3d.

Chodzi konkretnie o oświetlony pas startowy.

Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak nie masz zgody na wykorzystanie obiektów z gry to chyba jedyne co moze pomóc, to uzycie dwóch monitorów i przelecenie z FS do CorelMotion 3D (aplikacje musza się stykać), ale z lotniskiem nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość idance

Czy ktokolwiek z Was posiada wiedzę na tyle bogatą aby odpowiedzieć mi na moje pytanie? czy to forum to tylko pic na wodę? Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo zachowanie nie bażmi sami tacy jak delikwent co do wyodrebnienia obiektu z maxa to jest to prost e zaznaczasz go a nastepnie eksportujesz przez opcje export select . Moze byc tak ze musisz wyodrebnic model z jakiejs grupy stworzonej prze autora wystrczy wteduy zaznaczyc taka grupe i zrobić ungroup. Natomiast co do drugiej sprawy to skoro nie masz uprawnien do wyciagania i wykorzystywania modeli z gierto mpomimo to ze just wileu specjalistów od tego to napewno nikt nie udzieli ci odpowiedzi. Tak na przyszłosc jak cos chcesz osiagnac to troszke pokory i grzecznosci nie zawadzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności