Skocz do zawartości

Scena 3D - building - Pierwszy raz na forum :)


qcoe

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak na pierwsze poważniejsze zmagania to jest naprawdę dobrze. Wiesz co mnie najbardziej drażni? Te cegły... ich kolor i jednolitość... reszta jest już oki. Tylko mam wrażenie że światło to tylko skyligt... a przy takiej pogodzie budynek na pewno położyłby cień... i to całkiem konkretny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no...

nieźle

jak wyżej - cegły są zbyt jaskrawe (za bardzo rzucają się w oczy)

pozatym przy wejściu mógłbyś dodać jeden schodek albo obniżyć to miejsce (niewiem jak to nazwać :P )

dach jest zbyt jednolity

no i scenka:

asfalt powinien być bardziej jednolity

przydało by się na niego nanieść teksture np. miejsc pakingowych

no i za płotem coś by się przydało np. troche "darmowej" zieleni albo tej z maxa 6 jeżeli w nim robisz

 

no i chyba tyle by się przydało :P ogólnie ładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może tynk zmienić na jasny beż, cegieł nie ruszaj. Jak nowość to nowość. Ten niebieski wogóle mi nie pasuje, chyba że..... nie, nie pasuje mi. Zmień szarość okien na coś jaśniejszego z odbiciami. Poza tym, ale to detal, nie widzi mi się ta, kamera. Może skrzywienie zawodowe, ale lepiej jak byś pokazywał obiekt z poziomu oka ludzkiego. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam się jeszcze czegoś czepić to chodnika. Gdzie ty widziałeś taki czysty chodnik? :) Sprubój go trochę przybrudzić (jakieś kałuże, papiery, pety itp), ale ogólnie całkiem fajnie. Czekamy na dalsze renderki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renderki bardzo przyzwoite, o cegłach juz było to ja jeszcze zapytam:po co te parapety tak wystają, bedziesz tam jeszcze 12cm ocieplenia kładł na elewacje?!

W kazdym razie wyglada to z leksza komicznie;) Jeszcze mnie drazni ten fragment niebieskiej scianki attykowej ktory wcina sie w połać dachu - moze wez ją po prostu podnies jeszcze, bo teraz to tak nijako...

Poza tym bez zastrzezen - nawet alarm jest! - to mi zaimponowało!

 

Pozdro

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próba :)tabplants.jpg

Przedstawiam wam imejdź testowy - połaczenie softwarowych Paint FXów z ,Mentalem. (maya). Jakie wrażenia ? Dodam jeszcze texturke podłoża z parkingiem. Wanimacji będą

 

 

 

jeszcze ptaki :)

 

I piszcie co sądzicie o tym ?

Pozdro

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

ladnie ale jak dla mnie o troszke za ostro.. hmm na jednym flara ujdzie ale na obu troche razi.. mimo to bardzo mi sie podoba ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OKI! Oto ocena:

texturka asfaltu - 1 :(

szkło w budynku jest nieprzezroczyste - 1+

rynny są strasznie takie nierealne (może je trochę przybrudź i zaniedbaj) - 3-

 

Ogólnie to wszystko: resztę zoastwiam dla innych... niech też cię ocenią...

A tak naprawdę to fajny image ale jest trochę niedociągnieć. Jak je poprawisz to może wyjść coś fajnego... :D

pozdrawiam i czekam na dalsze renderki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie to wygląda, ale 2 słońca to karygodny błąd ;).

 

Co do pierwszej pracy... również nienajgorsza, ale ..

-tło, czyli te góry, wyglądają jak dach budynku. Źle się to komponuje moim zdaniem

-Drzewo a raczej ta zielona plama po lewej pasuje do tej pracy jak pięść do oka. Wyrzuć lepiej to bo ani to ciekawie nie wygląda ani nie pasuje pod względem kompozycji.

Co do okien. Jeśli nie masz zrobionego wnętrza to zrób je po prostu idealnie czarne (wnętrze) a szyby daj lekko przeźroczyste. Lekko się przyciemnią i będzie wyglądać odrobinę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawiam wam early test lighting beta alpha :) zobaczcie jak to bedzie mniej wiecej oswietlone. nie zwracajcie uwagi na czarne pola za szybami. oczywiscie tak nie moze być. Piszecie jakie sa postepy mojej nauki maya!testrender_produkcja.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności