Skocz do zawartości

Teczka 3D: Loki (testy przeróżniste)


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

lukasjogabonito trawa to Multiscatter + VrayDisplacement.

 

Modelowane na q6600 i 4GB RAM (na nim robię wszystkie modele) renderowane na prawie 3 letnim 2x Xeon +16Gb ram. Q6600 też pewnie by dał radę pociągnąć scenę. render do A4 300 dpi więc gigantyczny nie jest (3508x2480)

 

Cieszę się, że się podoba.

 

By nudno nie było: inny test z innej pracy. Pasek z większego obrazka wycięty.

 

w1ex02pasek.jpg

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej Loki! Oświetlenie bardzo fajne, pierwszy obrazek bardziej przypadł mi do gustu. Ogólnie kwietniczki wiszące wyszły bardzo spoko, na pierwszym ujęciu widać, że to sztuczne kwiaty. Closeup dał dobry rezultat. Gra dobrze. Trochę rzuca się w oczy grzejnik, coś pomiędzy żebrami niedobrego się dzieje, wina GI i samplingu jak myślę. I okna. Podwójne plastiki? Chyba rzadkość. Materiał pościeli i poduch trochę mnie nie przekonuje, ma dziwnego speculara i widać, że to tex.

Klimat BARDZO spoko. Oświetlenie działa na duży plus. Wymieniłem to, co rzuciło mi się w oczy, ale gusta winny być oddzielnym tematem.

 

Dobra robota !.

Pozdro.

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim ujęciu nie przekonuje mnie pościel ma brzydki materiał, w sumie poduszki wyglądają trochę papierowo widać to lepiej na pierwszym ujęciu, obraz chyba tu nie pasuje a kwiatki natomiast bardzo ładne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności