Skocz do zawartości

Oceńcie moją stronę :)


Gość darkfrog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość darkfrog

Witam

Bardzo prosiłbym o ocenę mojej strony

 

http://darkfrog.pl/

 

Jest to mój pierwszy projekt layoutu wykonany od początku do końca samodzielnie, wcześniej zajmowałem się tylko cięciem gotowych projektów i tworzeniem z nich stron.

Teraz postanowiłem "zabawić" się w grafika samodzielnie :)

 

Proszę o szczere opinie, podpowiedzi itp

 

z góry dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szablon do Joomli z estetyką z początku ostatniej dekady. ;) Jeszcze wiele się musisz nauczyć żeby coś w tej branży samodzielnie zdziałać. Jak na razie widać że jeszcze niebardzo łapiesz trendy które obecnie panują w webdesignie i grafice ogólnie. Polecam poszukać jakiś branżowych stronek ala smashingmagazine.com i tak podpatrywać pomysły i wyrabiać sobie estetykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość darkfrog

Tak, uklad jest standardowy, zalozenie mialo byc takie zeby strona byla prosta, przejrzysta i nie odrzucajaca na 1 rzut oka nadmiarem grafik czy informacji. Rozumiem ze najgorszym czego sie dopatrzyliscie to to, że strona krótko mówiąc 'nie jest na czasie' jesli chodzi o grafike? Pytam, bo chcialbym wiedziec, czy są jakieś rażące błędy. Tak jak pisałem na początku nie jestem grafikiem (tylko informatykiem :P ) dlatego krytyka mnie nie dziwi, a wrecz motywuje do pracy :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w regulaminie Joomli nie jest napisane, że musisz mieć napisane "Created by Joomla" bądź coś w tym stylu na stronie głównej? :)

 

Skoro nie jesteś grafikiem, a nazywasz się informatykiem (programistą? frontendem? gościem od krojenia szablonów?) ostatecznie oferujesz klientowi? Coś poza zainstalowaniem joomli?

 

Zastanów się trochę, jeśli chcesz na poważnie zarabiać to chociaż KUP od kogoś szablon i robiąc zlecenia - outsource'uj, zaoferuj cokolwiek ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności