Jump to content

flamaster69

Members
 • Posts

  169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

flamaster69 last won the day on December 27 2011

flamaster69 had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

flamaster69's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

24

Reputation

 1. tak, ale J ich nie wyłącza. J wyłącza te które wyłącza, ale TYCH nie. Już to ćwiczyłem.
 2. To niestety nie działa. Dodam jeszcze że te kratki powstają tylko przy narzędziu "SELECT AND ROTATE"
 3. Nie znam się na mental rayu, ale żeby mieć miękki cień, to źródło światła musi być duże. Może pomoże.
 4. Czołgiem!Mega irytująca sprawa, jak wrzucam model z makehuman, to wokół obiektu, po pierwszej transformacji, pojawia sie kwadrylion bounding boxów, które nie znikają nawet po odznaczeniu obiektu i powiększają się wraz z odsuwaniem kamery od obiektu. Czym to wyłączyć?Dodam jeszcze że te "boxy" pojawiają się tylko przy narzędziu "SELECT AND ROTATE".Często korzystam z pozowania postaci w ten sposób i męczą mnie te śmieci.
 5. Czołgiem! mam pytanie, chciałbym zrobić efekt zderzających się obiektów, z pomiędzy których wyjdzie dym, kurz, lub ogień. W dalszych założeniach chciałbym nauczyć posługiwać się i używać częściej takiego programu, więc traktuję sprawę rozwojowo. W internetach jest sporo propozycji, ale nie wiem po co sięgnąć. Dodam, że dość sprawnie posługuję się 3ds max 2017 i vray 3, więc program mógłby być pluginem. Co polecacie? Dziękuję.
 6. Dołączę się do podziękowań dla olafa za cenne wskazówki, a przyszedłem tu z takim linkiem dla tych co mają problem z zaniżaniem wartości własnej pracy. http://www.hongkiat.com/blog/paying-for-good-design/
 7. Moja wyobraźnia to 200$, bo to tak jeden dzień roboty + poprawki.
 8. Dym może być dopiero wtedy jak użyjesz zrypanego modelu z logiem producenta do produkcji teledysku który obejrzy 100mln ludzi. Dopiero wtedy ktoś zauważy i spyta skąd to masz
 9. @silverfox za wizkę domku - tak, 1000zł, dostarczam 5 ujęć tego typu: I jak? Psuję rynek czy dostarczam produkt adekwatny do kwoty? @Sebazx6r masa forsy, to oznacza że wziąłem stanowczo za mało, choć jedną taką grafikę zrobiłem w 8 godzin + 2-3 poprawki po godzinie.
 10. Bardzo mi się podoba, najbardziej dół głośnika, ze względu na te lampy.
 11. Hejka! Z okazji zakupu Quixela i Marmoseta zrobiłem taki oto aparat, z założeniem żeby zmieścić się w 20k verts. tutaj można zobaczyć jako live 3d: Hasselblad 500 EL A oto rendery:
 12. Zgadzam się z Tobą silverfox, popieram w 100%. Oprócz rzeczy o których piszesz, trzeba mieć jeszcze OBIEKTYWNE poczucie jakości swoich projektów. Za sam folder A4x8str. może bym wziął 800zł z lekkim stresem czy mi klient nie ucieknie, ale też patrząc na własne prace wiem że nie mogę za nie wziąć więcej. Po prostu. Tak samo, jak nie mógłbym zaśpiewać za wizualizację domku jednorodzinnego więcej niż 1000, bo jestem w lesie z renderami, etc. W miarę nabierania tego doświadczenia i jakości podnoszę ceny, ale nie mogę dziś wołać tyle co Ty. I wcale rynku tym nie psuję, ktoś kto ma mało kasy przyjdzie do mnie, a jak dużo - to do Ciebie, bo będzie potrzebował wyższej jakości.
 13. Fajna baza darmowych (i płatnych) rzeczy do zbrusha - tools, alpha, tutorials BadKing.com.au
 14. Z mojej orientacji to jest albo vertex color, albo textura. I nie spotkałem się aby kolory vertexów miały przypisane przeźroczystości. I trzeba zadać kolor i przeźroczystość teksturą albo innym rodzajem matieriału. Chyba że mnie sprostuje ktoś z większą wiedzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy