Skocz do zawartości

Mało widoczne/nie widoczne linie seams


_Pawel_

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Wiecie może jak zwiększyć rozmiar linii cięcia seams w maxie 2012? Bo powinny być niebieskie wyróżniające się, ale u mnie niestety praktycznie ich nie widać. Trzeba bardzo mocno przybliżyć aby widzieć że jest to niebieska linia.

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tak zrobiłem, dzięki i faktycznie widać lepiej aczkolwiek nie jest to jakieś super wyraźne i zauważyłem, że w openGL spadła mi liczba FPS a w Nitrous miałem więcej tak samo jak w direct3d. Pokombinuje jeszcze z tym może to wina ustawień karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, karta nie. Wiem że czasem też tak mam, a innym razem jest jak najbardziej w porządku.

 

Zobacz jak sytuacja wygląda jak się przesiądziesz z widoku perspective na ortographic. Nie mogę niestety Ci nic dokładniej powiedzieć bo od dłuższego czasu takiego problemu nie miałem. A może skala sceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącz na direct3d 9, będzie normalnie i szybciej niz openGL.Nitrous w 2012 ma różne dziwne bugi.

 

Tak, ale z kolei na direct 3d tnie mi się obraz przy obracaniu... Kupiłem tą Nvidie gtx560 i same problemy widzę.

 

Mam pytanie zupełnie odbiegające od tematu -> Ma ktoś może linka do najnowszego pluginu physX SDK ? Albo może mi wytłumaczyć czemu jak zakładam konto http://supportcenteronline.com/ics/support/default.asp?deptID=1949 nie zostaje aktywowane, trzeba czekać aż zatwierdzą czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności