Skocz do zawartości

doodlesy moim długopisiorkiem


oDD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

V!

 

Nie wypowiem sie krytycznie, bo nie czuje sie po prostu na silach! Dla mnie bomba! Strasznie mi sie podobaja koncepty ... Czuc wspolnego ducha miedzy tymi szkicami, a Twoim digipaintingiem, ale jakby ktos mi kazal powiedziec kto z forum to rysowal, to nie wpadlbym na to, ze to Ty! Bardzo fajna kreska ... Widac, ze duzo rysujesz, czego po digipaintach nie widac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mi sie podobaja te prace ,choc nie jestem zwolennikiem dlugopisu bo za duzo czasu mi to zajmuje ,wiec komputer, photoshop jest dla mnie najlepszym wyjsciem

 

mam prosbe mogl bys wyslac co najmniej trzy fazy jak powstaja twoje prace od podstawowych szkieletow po ostateczny wyglad

kudasai...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łołzera dzieksor wszystkim

 

ogólnie to do tej pory rysowałem na świstkach, marginesach i drugich stronach jakis kser i wydruków i postanowiłem że zaczne jakoś regularnie szkicować w jakimś jednym zeszycie z którego nie wypadają kartki. Z 6 stron powstało jak byłem teraz na wakacjach zawsze siedziałem miedzy wyjściem a powrotem z plaży i bazgrolilem sobie. długopisa używam bo można nim albo cienką/ledwo widoczne kreche pociągnąć albo coś grubego a zarazem nie można mazać więc zmusza ciebie do lepszego skupienia się nad tym co rysujesz bo nie będzie poprawiania. Procesu w sumie żadnego nie ma naprzykład astronauta albo ta karykaturka mnie (jak słusznie paweł zauważył) zobaczcie że one nie są we wszystkich miejscach tak samo skończeone. Rysne letko ogólny kształ czsami pociągne kreche która lepiej pokaże powierznie, letko troche detal i już przyciskając normalnie jade po tym z końcowym rysunkiem a na koniec cieniowanie. To wszystko narazie od tak bo zeszyt sie skończył i zakładam nowy co do którego mam nowe plany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oDD: swietne sa te szkice - az musialem sie zalogowac zeby to napisac ;-) Sa duzo lepsze od rysunkow ktore pokazywales wczesniej (w topicu "studium postaci"). Podobaja mi sie, powinienes wiecej takich robic, lepiej Ci wychodzi z wyobrazni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności