Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ferrari Enzo


Vetis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Bardzo dobry początek - swoją drogą pierwszy raz widzę, żeby ktoś zaczynał samochód od podwozia, a nie nadwozia :) Qrde, skad wy bierzecie referki do takich samochodow?? ;) :P Pracuj dalej - naprawde bardzo dobry start - widze przed tym przyszlosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetis swietnie sie twoj model zapowiada mam male pytanko modelujesz elementami zgadza sie ??? robisz piekna robotke tylko czy modelowanie poprzez klepanie pokolei kazdego elemntu (chodzi mi o szkielet) nie popsuje plynnosci auta ( siatki itp.) Mi ktos kiedys powiedzial ze najlepsza metoda to wymodelowac ogolny ksztalt a potem powycinac wszystko zeby zachowac wszystko ladnie rowne i piekne . Chcialbym uslyszec a raczej przeczytac twoja opinie na ten temat :) . I nie odczytaj tej wiadomosci jakbym mial cos przeciwko takiej formie modelingu tylko jestem ciekaw :)

Zapowiada sie genialnie :) hyhy troche minelo czasu a na forum poziom modelowania furek sie podniol o niebo :). Pozdrawiam i czekam na kolejne updaty !!!. Tak trzymaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Aleksander - nie wiem jak poprawic temat - zobacz 1 posta tam jest dobry ale na forum sie nie zmienil

> Predator - ja lubie modelowac pokolei, kazdy element wmiare dokladnie - az mi sie podoba, pozniej zmieniam i przeskalowuje jesli cos nie pasuje. ale za kazdym razem staram sie zachowac plynosc i proporcje.

 

dzieki za komenty, czekam na wiecej :> jutro wrzuce jakis update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta bryka jest warta zrobienia jej w ten sposób :) Jak dotąd świetnie Ci idzie, może nie jest w 100% zgodne z referencjami ale i tak bardzo szczegółowo, zresztą nie będę narazie wytykał konkretnych braków bo pewnie je widzisz skoro zabrałeś się za coś takiego. ta część podwozia do której przymoowane są elementy zawieszenia wygląda jak oddzielny obiekt, w rzeczywistości jest bardziej obła, widać że jest częścią ramy. Przednie światło wygląda na skończone a nie udało mi się przy nim dopatrzeć (jak przy prawie wszystkich 3d-enzo które widziałem)... spryskiwaczy :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: jak macie wiecej takich fotek to zamieszczajcie bo sie pewnie przydadza

2: >bartq zaznacz najlepiej na renderze ta tajemnicza czesc podwozia bo nieczaje dokladnie o co biega

3: spryskiwacze beda, to co jest narazie jest jeszcze do poprawy

4: prosze wszystkich o wytykanie wszystkich bledow, >bartq jak widzisz cos jeszcze to pisz!! "może nie jest w 100% zgodne z referencjami ale i tak bardzo szczegółowo, zresztą nie będę narazie wytykał konkretnych braków " bo nie widze tych brakow ...

 

jutro wrzuce update, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności