Skocz do zawartości

Bajki : Bartonfink vs Klicek vs ... ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

:D

 

Jesli zdecyduje ze finalnie zostana warkoczyki to wtedy poprawie kaptur tak zeby sie dopasowal :) -> narazie sie nie przejmowalem tym ze przechodza one przez kaptur

 

Wacman -> porownanie do panienki z the ring bylo pyszne :D naprawde mi sie spodobalo :D(jak sie mocno przygladnac to masz duzo racji :) . To ostre rozjasnienie to wina zlego ustawienia rendera - tym sie zajme jak juz bedzie przygotowanie do final sceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kapturek ma świetne ubranko, bardzo, ale to bardzo fajne, ale to już wiesz :).

Na obrazku masz przedstawione mniej więcej co ja bym zmienił u niej.

Jak patrze na oczy (szczegolnie jej prawe) to mam wrażenie ze Kapturek nie jest niewinną dziewczynką ale przebiegła zdzirą, ktora zaraz wyjmie z koszyczka nóż albo piłę motorową i Cię przetnie w pół.

Dalej jesli chodzi o sam kaptur to tu osobiście mam dylemat, bo z jednej strony jest super jak jest, ale warkocze rzeczywiście dziwnie się komponują.

Poniżej pokazałem jakąś alternatywe, ale nie wydaje mi się, żeby była do końca słuszna, gdyż obecny kształt kapturka IMHO trzyma kształt buźki i nadaje jej troszkę papuśności. Przy szyi aż prosi się żeby coś ten kaptur trzymało, jakoś razem spięty. Coś prostego, nieskomplikowanego np jakaś kulka czerwona.

Ostatnia rzecz to twarz. Jest zimna przez to światło. Trochę jej dałem pudru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony pracka bedzie na 100% ukonczona :) - ale narazie kampania wrzesniowa wiec sami to rozumiecie :D

 

Ze strony KLICKA rowniez bedzie ukonczona na 100% bo jak by sie migal - to pojade do niego i skopie mu ta ruzowa pupke ;). Tak na serio to Klicek, narazie udziela sie ostro w speedmodeling'u . Zadeklarowal sie jednak ostatnio ze znowu cos zrobi :) wiec poczekajmy .

 

Mialem tegop nie wzucac :) (bo strasznie malutko) - ale zeby nie bylo ze bit\ewka padla ...

 

scen2.jpg

 

A co do restzy zainteresowanych :) to narazie duzo gadaja

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, narazie przygotowalem cos takiego, i teraz tak, te ksiazki na pierwszym planie beda troche nizej, a przed ksiega bedzie lezal skulony czlowiek, w takich znakach lekko swiecacych na podloczedze, tworzacych jakis krag czy cos. mam tylko problem ze zrobieniem lezacego czlowieka w nurbsach tak jakbym chcial, bo niejestem w tym zbyt dobry :)

1.jpg

 

wsystkie uwagi bardzo mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzemy bierzemy :)

ale w moim wypadku jestem juz na uczelni i niestety niemam na mieszkanku necika :(

 

ok ...

 

 

sammael_at-> pracka zbyt ciemna. To dopiero poczatki ale nie zachwyca :(. Oswietlenie bardzo slabe. Modeling - no sam wiesz :). Texturki zbyt powatarzalne :)

Ogolnie to radze ostro wziasc sie za modelowanie :) - tyylko mi sie tu nie zrazaj :)

 

Nurbsy to niezbyt udany pomysl na modelowanie w maxe :)

 

 

Klicek -> taki ladny start i znow sie lenisz :) ja to sie chyba naprawde przejade do ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności