Skocz do zawartości

Autodesk 3ds Max 2012 Product Update 6


Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedł zbiór poprawek (nie Service Pack, coś uboższego) do Maxa 12. Miejmy nadzieję, że nie zwali więcej, niż naprawi. Zwłaszcza, że lista zmian jest krótka :)

 

Lista naprawionych błędów:

http://images.autodesk.com/adsk/files/autodesk_3ds_max_2012_product_update_06.pdf

 

Download:

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=19259251&linkID=9241178

 

Zaraz testuję.

 

 

Uaa. Z tego co widzę, teraz licznik FPS pokazuje prawdziwy wynik!

Edytowane przez Miłosz3ds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Zawsze mnie interesowała jedna rzecz. Może ktoś się orientuje.

Czy jeśli wchodzi np. sp2 to zawiera on wszystkie poprzednie fixy i łatki czy trzeba wszystko instalować po kolei?

Pytanie narodziło mi się po obejrzeniu listy poprawek w SP2 do maxa 2010 która zawiera 1 (słownie: jedną) poprawkę na liście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zawsze napisane w release notes. Roznie bywalo - lepiej sprawdzic. Wyglada na to ze autodesk zmienil nieco nazewnictwo swoich poprawek bo z hotfixow i service packow zrobil teraz product update. Bedzie troche wiekszy porzadek.

Co do 1 poprawki na liscie - max 2013 dostal juz jeden product update zaraz po premierze wlasnie z 1 poprawka :) dotyczyla licencji edykacyjnej z tego co pamietam wiec niz waznego ;) Trzeba czekac na update 2...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj Service Packi zawierały poprzednie poprawki. Było to napisane. HotFixy znowu jeśli były wydawane - również zawierały się w późniejszych service packach. Ale najlepiej tak jak napisał Zed - czytaś "readme".

 

Co do zmiany nazewnictwa. Fajnie, że poinformowali. A ktoś wie skąd numer 6? :) Po Service Packu 5? Był taki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adek:

 

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/index?siteID=123112&id=2334435&linkID=9241178#section2

 

Możemy kombinować :)

Tutaj przy maxie 2012 wymienione są wszystkie poprawki. Niby wszystkich razem jest 9, ale na upartego można wyłowić 5 (ta będzie szósta) - pierwszy byłby Composite 2012 Hotfix, drugi - Service Pack, trzecia i czwarta poprawka to te Hotfixy 1 i 2, piąty byłby Service Pack 2, a szósty - Product Update. Albo jak kto woli, dowolnie inne kombinacje :D

 

Robertus - ostatnio w Maxach jest tak, że np. service pack 3 zawiera już pierwszą i drugą wersję. A z tego co pamiętam, przy ósemce miałem taką sytuację, że nie instalowałem na bieżąco Service Packów. Jak się już do nich dobrałem, ściągnąłem na raz wszystkie trzy (ze strony Autodesku oczywiście) i nie mogłem zainstalować ani pierwszej, ani drugiej - jedynie trzecią, najnowszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowanie może być wysoce wskazane... po próbie instalacji na gołego maksa wyskakuje okienko informujące o potrzebie zainstalowania SP2, po zainstalowaniu SP2, restarcie i ponownym podejściu do PU6 wyskakuje okno z powiadomieniem o... konieczności zainstalowania SP2. Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności