Skocz do zawartości

Jacek Kuna [CA] tematy! Wrzucać!


Rekomendowane odpowiedzi

W ramach nauki i treningu zakładam ten wątek. Proszę Was o wrzucanie tematów (tematyka dowolna, będzie super jeśli pokusicie się o króciutkie opisy), a ja będę robił koncepty. Krytyka jak zawsze mile widziana. Śmiało! - czekam na tematy!

 

P.S. Osoby które wrzucają będą traktowane jak zleceniodawcy:]

 

Pozdr.

Edytowane przez Jacek Kuna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"A shining pirate flees a gollem in a strip bar." wspaniała strona! :) sama chyba skorzystam w wolnej chwili. Powodzenia Jacku z conceptami, pozostawiam dla Ciebie tego pirata jeśli będziesz miał ochotę na abstrakcje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zacząłem robić folio zbrushowe ale na razie wszystko powstaje z mojej głowy. Przydałby mi się jakiś cudzy koncept i jak w twoim przypadku coś co by zasymulowało prace pod klienta. Co powiesz na mały układ? :P

 

Temat:

Stylizacja na wynalazki Leonarda da Vinciego. Militarny eksperyment biologiczny. Ogromny latający stwór atakujący samoloty i sterowce. Potwór ma 4 skrzydła-płetwy, ciało łączy się z mechanicznymi elementami z żelaza, drewna, itp. Mała głowa z dużą ilością zębów. :)

Zależy mi na sporej ilości elementów (tych mechanicznych dodatków) bo rzadko kiedy robię coś co ma więcej niż 5 subtooli. Przejdzie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Idlero: statek powietrzny już się robi. niebawem wrzucę.

@takashmen: Strona jest rewelacyjna, pewnie dużo osób skorzysta, dzięki!

@sucharek: "A shining pirate flees a gollem in a strip bar" - uśmiałem się, z pewnością zrobię podejście:] Dzięki!

@Monio: Pomysł mi się spodobał, będzie nie lada wyzwanie. Jak tylko się uporam z dwoma powyższymi, jedziemy ze stworem.

 

Dzięki ludzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ildero: Temat jaki podałeś jest dość ogólnikowy, więc nie wiem czy o to Ci chodziło. W każdym razie wrzucam. Jeśli miał bym wybierać do dalszego dłubania, to był by to raczej ostatni.

Monio: Czekaj cierpliwie.

 

stat23900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie nie sprecyzowałem tematu żebyś mógł się wykazać, miałem kilka pomysłów na jego zrealizowanie jeden z nich wybrałeś :D Pierwszy z góry. Jednak przydało by się trochę broni może jakieś silniki. Za to nie spodziewałem się sterowców. Choć wydają sie oczywiste XD

Pzd. Gj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Jacku

 

Ogólnie fajnie wyglądają. Na pewno odpowiedziałeś na zadanie w wymiarze klimat II wojna światowa. Jeśli chodzi o CA to zdecydowanie za mało. Na początek starałbym się na Twoim miejscu robić rzeczy z jak największym rozmachem. Jeśli wymyśliłeś jakiś statek i wydaję Ci się że jest duży, zrób go 10 razy większego. Albo nawet 100 razy większego. Muliplikuj, klej, wzbogacaj detal. Jeśli coś wydaję Ci się rozbudowane - rozbuduj to jeszcze 10 krotnie.

Wziąłem sobie na tapetę te statki i pobawiłem się w PS 10 min, w zasadzie głównie kopiując i wklejając w różnej skali te elementy, które zaprojektowałeś tutaj. Pzdr!

 

staton.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności