Napisano 27 Lipiec 200420 l Cześć. Będę tu wrzucał swe koncepty(kompletuję portfolio). Na razie taki cykl o hełmach a la fantasy. Mile widziane wszelkie opinie.
Napisano 27 Lipiec 200420 l helmet1 odstaje od reszty przez brak dopracowania detali. Ale ogolnie super, bardzo mi sie podoba design tych helmow. To Twoje koncepty czy opierasz sie na jakis referencjach? Tak czy inaczej prezentacja modeli bardzo fajna, szczegolnie 4-ka.
Napisano 27 Lipiec 200420 l bardzo fajne ...najładniej wykonany jest 4 a najlepszy projekt to 3 :D W DRUGim niestety ta 'podstawa' jest troche krzywa.Tak czy inaczej mnie przypadły do gustu.
Napisano 27 Lipiec 200420 l Wlasnie co do tej prezentacji bym mial obiekcje - odwracasz uwage tymi telkami, poza tym to wyglada jak bys malowal testowe rendery hdri a to wcale nie jest ciekawe poza 3d. Helmy hyba najlepiej prezentuja sie na glowach wlascicieli, a tlo raczej upraszczaj, nie komplikuj i nie dopowiadaj bo z konceptu zaczyna sie wtedy robic jakas zawila przegadana opowiesc nie o tym co jest tematem. Sam widzisz - zamiast skupic sie na rzeczy ludzie dostrzegaja ze podstawa jest krzywa.
Napisano 27 Lipiec 200420 l klikanie na kolejne linki bylo jak przerzucanie stron w podrecznikach D&D po to tylko aby obejrzec ilustracje... ciekawe projekty... dobre wykonanie... zgadzam sie z Paul_PL... pozdro... czekam na wiecej ;-) ---edit-------------------------------------------------------------------- nie zgodze sie z biglebowsky bo podoba mi sie sposob prezentacji... w tym przypadku tla sa dobrym dopelnieniem projektu i tworza klimat
Napisano 27 Lipiec 200420 l w 2gim i 4tym klimat jest i nie mowie ze to zle obrazki, przeciwnie, tylko koncept to nie ilustracja, jak helm to helm a nie wszelkie okolicznosci przyrody. W pierwszym i 3cim tlo z kolei jest nieudane i tylko przeszkadza.
Napisano 28 Lipiec 200420 l Autor Dzięki za krytykę. Zapomniałem dodać ,że obrazki ułożone były chronologiczie. Leander: Nie korzystam z referencji , to całości moje koncepty.Już się zabrałem za dopracowanie 1 hełmu, wkrótce go zamieszczę. Paul_PL: Zajmę się tą podstawą :P Biglebowsky: Wiem ,że nie praktykuje się takiego przedstawiania konceptów (chciałem sobie poćwiczyć kolor :) Z tłem masz rację . Następne prace będą bardziej klasyczne w temacie. Everyman:Będzie więcej :) Pozdrawiam i do następnego konceptu !
Napisano 28 Lipiec 200420 l Autor Poprawka : miałem na myśli , że następne prace będą bardziej klasyczne w sposobie przedstawienia :)
Napisano 4 Sierpień 200420 l hehe nie tak calkiem z innej beczki ;) stylizowane na starwars ale jednak podszyte sredniowieczna zbroja + SS kask z 2 wojny swiatowej :) swietne, czyste prace to olowkiem na kartce czy tabletem?
Napisano 4 Sierpień 200420 l Autor tabletem kolego Eol , niestety nie posiadam skanera :( Projekty dotyczą niezbyt dalekiej przyszłości - about 2050.
Napisano 4 Sierpień 200420 l Mnie się bardzo podoba. Jak to mówiła moja stara pani od techniki-"Czujesz bryłę":)
Napisano 14 Wrzesień 200420 l Autor Witam po dłuższej przerwie. Wrzucam 3 szkicowe koncepty i 2 bardziej konkretne.
Napisano 14 Wrzesień 200420 l ten ostatni gagatek to moj faworyt wsrod twoich prac (tylka ta jego bron taka jakas malutka;)), w dobra strone zmierzasz, czekam na wiecej
Napisano 14 Wrzesień 200420 l Super Lukasz! Faktycznie bryle czujesz mocno :) Tropiciel ma super uchwycona poze, a ostatni koncept bardzo fajnie wykonany. Przeszkadza mi tylko blizej nieokreslone plamiaste potraktowanie powierzchni niektorych, np chelmu czy okolic stop. Widzialbym to w takims stylu jak tu srodek twarzy na gorze. Czysto, bez zbednych plam - http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=124338&postcount=16
Napisano 14 Wrzesień 200420 l Bardzo fajnie, jeżeli tylko będziesz mieć czas, to szybko doszlifujesz swój talent i technikę.
Napisano 14 Wrzesień 200420 l Rośnie nam 2 Feng ;) Badzo ladnie. Masz naprawdę ciekawe pomysły, ktore realizujesz poprzez bardzo dobry rysunek. Czekam na kolejne concepty. PS.Teraz zaczynam się zastanawiać, czy ja mogę mowić o swoich rysunkach jako "concept art"...:P pozdr
Napisano 15 Wrzesień 200420 l Autor Dzięki wielkie za komentarze. Podnieśliście mi Panowie morale :D Tymczasem wymyśliłem takie brzydactwo :
Napisano 17 Wrzesień 200420 l Cytuje: nalesnik.... tak serio to zajebiscie ze az kupa skwierczy w garnku :)
Napisano 18 Wrzesień 200420 l Możesz zdradzić inspiracje? Jak powstaje pomysł... czy szukasz wsród zdjęć robactwa i innego rodzaju obrzydlistwa, czy to tylko Twoja nieokiełznańa wyobraźnia? Zrobiłeś ogromne postępy w bardzo krótkim czasie. Tak trzymaj!! Wielkie brawa!
Napisano 27 Wrzesień 200420 l Autor Witam. Dzięki za zainteresowanie i dobre słowo. Sorki za nieodpowiadanie na posty ale byłem odcięty od sieci. Inspiracja do robala - znalazlem stary rysunek - jeden z projektow potwora do diablo (mojego , rzecz jasna autorstwa) - okazalo się czymś pomiędzy yuan-ti z Icewind Dale a hydraliskiem ze Starcrafta ( rysunek powstał z 5 lat temu ) Poniewaz okazal sie zbyt podobny do wyzej wymienionych postanwiłem stwora nieco przerobic- dodalem mu nogi, wydluzone rece, ktore miał wczesniej ,przerobilem na szczypce ,skorupa na plecach stwora jest dzielem przypadku -tak mi sie ułożyły linie na ekranie przy szkicowaniu -uznałem ze wygląda fajnie i tak zostało. niewielka glowa pozostala jak w oryginale -nie chciałem robic wydłużonej alienowatej bo za bardzo przypominałby hydraliska ze Starcrafta . Dołożyłem za to ten element charakterystyczny dla chrząszczy - nie wiem jak to nazwac -część pomiędzy głową a tułowiem(taki przerośnięty kark), podczepiłem pod nią małe paskudne rączki tak by przypominały szczękoczułki no i dodałem krotkie czułki na głowie. I tyle na temat. Pozdrawiam i wrzucam nowy stuff: 1.nomad
Napisano 27 Wrzesień 200420 l koncepty bardzo mi sie podobaja, chyba sprobuje ktorys przeniesc na 3 wymiary oczywiscie jesli autor pozwoli ;) pozdr
Napisano 27 Wrzesień 200420 l Autor thx właściwie to miałem zamiar zrobic inwentaryzacje i blueprinty (sie znaczy plany modelarskie) do strażnika pałacowego i je tu wrzucić, więc moglibyśmy się zgrać :) Daj mi kilka dni. No chyba że miełeś jakiś inny concept na myśli . Pozdrawiam
Napisano 19 Październik 200420 l Autor Cześć. Sorki za opóźnienia - kończyłem teksturowanie modelu , no i przed paroma dniami wpadł mi w łapki ZBRUSH >:) Blueprinty z palace guarda będą za parę dni. Tymczasem zamieszczam kilka prac, bom się dorwał do skanera he :D Trochę je przyklimaciłem w photoshopie.
Napisano 19 Październik 200420 l Ciekawe, ciekawe ... co do konceptow digital painting to popracuj jeszcze nad walorem ... troszke wiecej glebi i mimo wszystko dokladniejsza (w znaczeniu bardziej czysta) kreska ... jak dalbys temu jeszcze ta kreske bardziej zroznicowana, z mocniejszym obrysem i ciekawsze kolory to normalnie A.Goddard ... zajrzyj : http://www.wildpixels.com/brasshorse/ Prace w mediach tradycyjnych bardzo fajne ... keep working
Napisano 19 Październik 200420 l Autor Dzienx. Stronka świetna , polecam. Ściągnąłem masę rysunków i tuty i biorę się za naukę :) Z kreską mam największe problemy bo pracki robię od podstaw na kompie ( nie mam skanera) , rysowanie ciągłych linii w duużej rozdzielczości na tablecie A6 jest mocno czasochłonne i niefajne . Wypełnianie walorem to pikuś w porównaniu do lineartu. Następną pracę zrobię analogowo i pójdę na skaner do kumpla. Pozdrowionka
Napisano 19 Październik 200420 l Otototo ... tak .. tutki dobre ... korzystaj ... ale walor to nie pikuś ... popracuj nad tym
Napisano 10 Luty 200520 l Autor Witka. Znów mnie naszło na koncepty :) Wrzucam dosyć stary koncept takiego śmiesznego czworonoga i jeszcze ciepły koncepcik robiony nową szybką techniką ( nad którą cały czas pracuję ) To tyle. Over.
Napisano 10 Luty 200520 l Autor Witka. Znów mnie naszło na koncepty :) Wrzucam dosyć stary koncept takiego śmiesznego czworonoga i jeszcze ciepły koncepcik robiony nową szybką techniką ( nad którą cały czas pracuję ) To tyle. Over.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto