Skocz do zawartości

koncepty by Łukasz Jaskólski


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

helmet1 odstaje od reszty przez brak dopracowania detali. Ale ogolnie super, bardzo mi sie podoba design tych helmow. To Twoje koncepty czy opierasz sie na jakis referencjach? Tak czy inaczej prezentacja modeli bardzo fajna, szczegolnie 4-ka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie co do tej prezentacji bym mial obiekcje - odwracasz uwage tymi telkami, poza tym to wyglada jak bys malowal testowe rendery hdri a to wcale nie jest ciekawe poza 3d. Helmy hyba najlepiej prezentuja sie na glowach wlascicieli, a tlo raczej upraszczaj, nie komplikuj i nie dopowiadaj bo z konceptu zaczyna sie wtedy robic jakas zawila przegadana opowiesc nie o tym co jest tematem. Sam widzisz - zamiast skupic sie na rzeczy ludzie dostrzegaja ze podstawa jest krzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klikanie na kolejne linki bylo jak przerzucanie stron w podrecznikach D&D po to tylko aby obejrzec ilustracje... ciekawe projekty... dobre wykonanie... zgadzam sie z Paul_PL... pozdro...

czekam na wiecej ;-)

---edit--------------------------------------------------------------------

nie zgodze sie z biglebowsky bo podoba mi sie sposob prezentacji... w tym przypadku tla sa dobrym dopelnieniem projektu i tworza klimat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za krytykę.

Zapomniałem dodać ,że obrazki ułożone były chronologiczie.

 

Leander: Nie korzystam z referencji , to całości moje koncepty.Już się zabrałem za dopracowanie 1 hełmu, wkrótce go zamieszczę.

 

Paul_PL: Zajmę się tą podstawą :P

 

Biglebowsky: Wiem ,że nie praktykuje się takiego przedstawiania konceptów (chciałem sobie poćwiczyć kolor :) Z tłem masz rację . Następne prace będą bardziej klasyczne w temacie.

 

Everyman:Będzie więcej :)

 

Pozdrawiam i do następnego konceptu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Lukasz! Faktycznie bryle czujesz mocno :) Tropiciel ma super uchwycona poze, a ostatni koncept bardzo fajnie wykonany. Przeszkadza mi tylko blizej nieokreslone plamiaste potraktowanie powierzchni niektorych, np chelmu czy okolic stop. Widzialbym to w takims stylu jak tu srodek twarzy na gorze. Czysto, bez zbednych plam - http://www.max3d.pl/forum/showpost.php?p=124338&postcount=16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rośnie nam 2 Feng ;) Badzo ladnie. Masz naprawdę ciekawe pomysły, ktore realizujesz poprzez bardzo dobry rysunek. Czekam na kolejne concepty.

 

PS.Teraz zaczynam się zastanawiać, czy ja mogę mowić o swoich rysunkach jako "concept art"...:P

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zdradzić inspiracje? Jak powstaje pomysł... czy szukasz wsród zdjęć robactwa i innego rodzaju obrzydlistwa, czy to tylko Twoja nieokiełznańa wyobraźnia?

Zrobiłeś ogromne postępy w bardzo krótkim czasie. Tak trzymaj!! Wielkie brawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzięki za zainteresowanie i dobre słowo.

Sorki za nieodpowiadanie na posty ale byłem odcięty od sieci.

 

Inspiracja do robala - znalazlem stary rysunek - jeden z projektow potwora do diablo (mojego , rzecz jasna autorstwa) - okazalo się czymś pomiędzy yuan-ti z Icewind Dale a hydraliskiem ze Starcrafta ( rysunek powstał z 5 lat temu )

Poniewaz okazal sie zbyt podobny do wyzej wymienionych postanwiłem stwora nieco przerobic- dodalem mu nogi, wydluzone rece, ktore miał wczesniej ,przerobilem na szczypce ,skorupa na plecach stwora jest dzielem przypadku -tak mi sie ułożyły linie na ekranie przy szkicowaniu -uznałem ze wygląda fajnie i tak zostało. niewielka glowa pozostala jak w oryginale -nie chciałem robic wydłużonej alienowatej bo za bardzo przypominałby hydraliska ze Starcrafta . Dołożyłem za to ten element charakterystyczny dla chrząszczy - nie wiem jak to nazwac -część pomiędzy głową a tułowiem(taki przerośnięty kark), podczepiłem pod nią małe paskudne rączki tak by przypominały szczękoczułki no i dodałem krotkie czułki na głowie.

I tyle na temat.

 

Pozdrawiam

i wrzucam nowy stuff:

 

1.nomad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, ciekawe ... co do konceptow digital painting to popracuj jeszcze nad walorem ... troszke wiecej glebi i mimo wszystko dokladniejsza (w znaczeniu bardziej czysta) kreska ... jak dalbys temu jeszcze ta kreske bardziej zroznicowana, z mocniejszym obrysem i ciekawsze kolory to normalnie A.Goddard ... zajrzyj : http://www.wildpixels.com/brasshorse/

 

Prace w mediach tradycyjnych bardzo fajne ... keep working

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienx.

Stronka świetna , polecam. Ściągnąłem masę rysunków i tuty i biorę się za naukę :)

Z kreską mam największe problemy bo pracki robię od podstaw na kompie ( nie mam skanera) , rysowanie ciągłych linii w duużej rozdzielczości na tablecie A6 jest mocno czasochłonne i niefajne .

Wypełnianie walorem to pikuś w porównaniu do lineartu.

Następną pracę zrobię analogowo i pójdę na skaner do kumpla.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności