Skocz do zawartości

Ból głowy-człekomaszyna


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładny model, troche tylko bola te ostrze krawedzie metalowego korpusu, gdyby się np wbijały w skórę wygladałoby świetnie - przynajmniej w mojej wyobrazni wyglada ;)

i to na mi czole sie dziwnie kojarzy... ;P

model samego goscia jest naprawdę ładny, żyły zaraz pod skórą wyszły rewelacyjnie ;) ta część na dole z metalu też, tylko jak mowilem tylko te krawedzie gryza troche ;)

pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki Amber. No właśnie myślałem o czymś takim jak taki korpus wyłażący spod skóry, bo ten też mi średnio leży. Zapewne z czasem poprawię:)

pozdro

Edytowane przez palmiarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już o niebo lepiej, bardziej to dopasowane, ale jak mówił Zernat żeby to się wbijało w pod skórę a nie tak miękko przechodziło. w miejscu styku metalu z tkanka żeby było takie zgrubienie czy coś w tym stylu, coś jak u zwierząt, które mają rogi, no będzie to mniej więcej wyglądało jak bo wbiciu tej rurki z metalowego korpusu. co do metalu który ma podłużna i ostrą powierzchnie to tak jak na środkowym obrazku u góry http://www.charakteryzacja.com/img/group_1177980144_888650436_szramy.jpg bo wbiciu albo przecięciu tkanki oprócz krwi też to puchnie, więc też będzie takie jakby zgrubienie przy krawędziach. to tak z moich obserwacji ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności