Skocz do zawartości

roboonan


Thx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Z jakiegoś powodu strasznie mi się podoba matowość tego robota;) Jakiś taki fajny, stylowy balans między grafiką a realistycznym cieniowaniem powstaje. Tylko kobietka mi nie pasuje. Jest niekonsekwentnie oświetlona względem sceny, bo światło pada z prawej z góry a babka oświetlona z lewej (i chyba lekko prześwietlona). Nie byłoby fajniej, gdyby łapała, nawet mocniejsze niż trzeba światło, ale tylko na czubek głowy, ramiona i górna partię pośladków? A przycięte absolutnie świetnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0003komp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

0004komp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

lordbiernac masz rację z przepaleniem, juz cos tam zmieniłem. Zależy mi na jej lukrowo-porcelanowym poblasku dlatego przy atakowałem tak niekonsekwentnie ze światłem.

 

Jako , że uprawiam "hiperrealizm abstrakcyjny" działam tylko "wrażeniowo". Jeżeli jednak wrażenie nie jest w pełni sugestywne postaram się poprawić. :)

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super !

chodziaz wolalbym cos mniej komicznego niz wąchanie stopy. ale przynajmniej z luzikiem:)

fajnie jakby robocik patrzyl na jakis punkt, na kuske albo stope, bo narazie ma rozproszony wzrok w okolicy uda

fajna i odwazna kompozycja, moze cos bardziej kontrastoweho po lewej stronie , zeby wzrok musial pracowac . moze zrenica, choc nie wiem czy to nie zachaczy o kicz.(edit, widze ze cos takiego powstaje, nie odswiezalem od rana :))

na poczatku nie zobaczylem tez ze to jego reka, moze jakas wyrazna granica miedzy reka a tułowiem by pomogla

 

cheers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk co do spojrzenia to faktycznie patrzy obok . Lola doszła później nie była zamierzona a robota namazałem wcześniej..detal to detal, trzeba dopracować.

 

O źrenicy myślałem- takiej, szklistej ale skłaniam się do mechanicznej- ja tam się kiczu nie boje :), pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ttaaddeekk co do spojrzenia to faktycznie patrzy obok . Lola doszła później nie była zamierzona a robota namazałem wcześniej..detal to detal, trzeba dopracować.

 

O źrenicy myślałem- takiej, szklistej ale skłaniam się do mechanicznej- ja tam się kiczu nie boje :), pozdro

małe korekty:

0005jpgdetalkomp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

0006konp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.

no nic, później kompresję poprawię

 

 

Uploaded with ImageShack.us0007komp2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Thx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie natomiast bardzo przekonuje taki obraz w obrazie: mężczyzna stojący na tle ściany z malowidłem. Dobry efekt końcowy. Można by nawet dodać cień postaci padający na ścianę, aby wzmocnić wrażenie małej przestrzeni między mężczyzną a tłem. Finisz pracy z robotem też dobry. Podoba mi się sposób operowania przez ciebie światłem, bryłą i fakturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności