Skocz do zawartości

animacja 3D: MUTATION


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie chodzi o taką nabywaną przez wiele lat. Mam na myśli myśl, ideę która nadaje sens dziełu sztuki. To tak jak z pisuarem Duchampa. Bez Duchampa to tylko pisuar. Tak samo bez Twojej eksplikacji ten film to dla mnie byddyjsko-kabalistyczny pomnik holokaustu;)

Edytowane przez pikok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norden... tu jest o mutacji... dałem radę...????.... czy znowu zupełnie nie trafiłem w oczekiwania szerokiego wachlarza odbiorców. Jak tam scenariusz, widzę, że koniecznie chcesz nieść walizkę.... niosę krzesło i czekam, tylko nadążaj... może czegoś się nauczę....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze strasznie musial Cie zabolec moj komentarz ostatnio o tym ze byc moze Twoje doswiadczenia zyciowe sa nic nie warte dla nikogo poza toba. Widze ze zaczales postowac 4x tyle co zwykle? Taki pospiech do slawy i oklaskow?

 

Co do filmu. Nie chce mi sie ogladac. Okladka mi sie nie podoba i tytul. Poza tym poprzednie Twoje filmy nie zachwycaly wiec wole nie inwestowac mojego czasu w kolejne. Wole sie wodki napic. Tak samo wali w banie jak te "animacje" a nic nie pozostaje w pamieci.

 

Na zlosliwy komentarz jeszcze mnie stac bo lubie meczyc wszystkich chwastow ktore robia cos na pokaz. Tak jak pisalem wczesniej. Jestes gorszy niz komercja. Oni przynajmniej zarabiaja a ty robisz by wypelnic jakas dziure we wlasnej psychice. Wiecznego niedowartosciowania. Stad przygody z paralotniarstwem itd. Bo to wydawalo sie takie specjalne takie cool. Tak samo jest z filmem. Wydaje ci sie ze trzeba robic bo to jest cool i jest trudne. Inni tego nie robia. Wiec wsrod znajomych grzebiacych dlutkiem w drewienku mozna zablysnac.

 

Nic nie jest specjalne lub wartosciowe w tym swiecie. Wszystkich czeka taki sam los.

Edytowane przez norden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w tym co piszesz więcej rozgoryczenia niż u mnie pod paznokciami, bo skoro łomocę Cię tak jak gorzała to rzeczywiście jestem lepszy od komercji... ona jest poukładana i nudna...:))).

Ja renderuję 480p, bo chcę zrobić film i sprawdzić co jest wart.... wiem, że tego nie sprzedam... mam tego świadomość.

Ty renderujesz 2k, bo chcesz go sprzedać, ale jednak wysyłasz na festiwale, a im wystarczy HD... to w takim razie po co tam wysyłasz...???.

Sprzedaj i już, po co się męczyć trzymać film rok czy dwa w tajemnicy... festiwale zwykle tego nie wymagają.

Ja wysyłam cieszę się, że czasami wygrałem i jeszcze czasami sypną groszem... nie oczekuję więcej, więc nie dusi mnie rozczarowanie i stres....:))).

No i się ruszam, mam kontakt z przestrzenią pól i łąk... właśnie wróciłem z NW.... po polach po śniegu... 14 km ze średnią 6.13 km/h.

Szedłem tak sobie i myślałem jak sobie Norden poradzi we wtorek.... bo dym zrobił, a jak wiatr powieje nim w oczy.... a prawda jest taka, że nikt siebie nie przeskoczy ...czy to Bagińsky, Norden czy ja... jak się nie ma tego świadomości to można to ciężko odchorować....:))

Więc zdrowia życzę, a Vancouver to jedno z najlepszych miejsc na ziemi do uprawiania wszystkich sportów.... polecam te ekstremalne....!!!... więc wszystkie , bo 15 km NW ze mną mogło, by być dla Ciebie ekstremalne....:)))

Baw się chłopie i oddychaj.... czas leci....:))))... niedługo wtorek... oby się ziścił i sprzedał....!!!!

Pomagałem Ci jak mogłem pokazując przed Twoją premierą swoje gówno....:))).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" a im wystarczy HD..."

Niektore festiwale (te fajniejsze) chca DCP a tam standard jest 2k. Nie wystarczy sobie ot tak na komputerku puscic renderu... i wrzucic jakiegos .wav w tlo.

 

"po co się męczyć trzymać film rok czy dwa w tajemnicy..."

Potrzebowalem przynajmniej jednego festiwalu/ oficjalnego wydarzenia by byl to pelnoprawny film nadajacy sie do bazy danych a nie youtubowa wrzuta. Najlepiej wyswietlanego w kinie z DCP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to jak już zarobisz... to pamiętaj o wspieraniu artystów i sztuki.... piwo VIP z Biedronki , które właśnie piję to 1.75 zł.... może Ci starczy... więc czekam na Twój sukces komercyjny, bo niejako będzie i moim....:)))))))))... przecieraj szlaki... ktoś to musi robić, tu trzeba dużo dynamiki i im mniej świadomości tym łatwiej.... tak nam dopomóż Święty Systemie... którego stworzyła mamusia Mutacja....!!!

 

... a ja nawet nie wiem co to jest DCP.... i jakoś mnie to nie boli...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności