Skocz do zawartości

Sceny 3D: Random RF shots.


MF

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poniżej prezentuje stille z ostatnich naszych kreacji. Jak zwykle 3ds max + V-Ray + AE.

 

june_001.jpg

 

june_003.jpg

 

june_004.jpg

 

june_002.jpg

 

june_005.jpg

 

june_006.jpg

 

Wykonane w studio Dabarti.

Oświetlenie i kompozycja: Tomasz Wyszołmirski

Modeling: Kacper Citko

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez MF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajne modele ale renderom jakby brakowało dopracowania. Np ten pierwszy render z platformą ma jakby dziwną kompozycję. Drugi ma fajniejszą, ale dalej tak jakby czegoś brakowało, co by zahaczało oko. Tira może pokazać od przodu? Na pierwszym planie widzę białą plamę, a dopiero na drugim szczegóły, które są fajne i może by własnie jakos ustawić kamerę żeby bardziej przyciągały oko?

Terminal na pierwszym plaie już jest ok, ale na dalszym ten horyzont wyglada dziwnie, że poza samolotem już się świat urywa. może jakiś blur?

sala wykładowa fajna:)

 

ogólnie też nie jestem expertem od tych spraw. To jest właśnie chyba najgorszy etap. Kiedy już się coś umie, dopracuje, spędzi wiele czasu i nikt nie komentuje. Mnie też to wkurza, więc postanowiłem chociaż coś, może nakierować?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Dzięki Stachu za konstruktywną krytykę. Ogólnie masz rację z tym co piszesz, możnaby dopracować tu i tam, ale taka już charakterystyka tego co robimy, aby w możliwie krótkim czasie wycisnąć jak najwiecej z obrazka. Czasem po prostu dodanie elementów które poprawią nieznacznie wygląd całej sceny zajmuje niewywymiernie dużo czasu.

 

Ale koniec z wymówkami... Stopniowo będziemy podnosić poprzeczkę.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga wersja platformy byłaby bardzo fajna gdyby nie ten jednolity kolor nieba i perfekcyjnie okrągłowate (?) słońce. Ja przykładowo dałbym gradient (circular), gdzie punkt odniesienia gradientu by się znajdował na słoneczku i kolor tego punktu byłby leciutko jaśniejszy od aktualnego. Oczywiście to tylko takie moje biadolenie, pod mój osobisty styl. Natomiast pierwsza wersja jest bardzo gucio pucio ;), choć wersja o zachodzie słońca po paru kosmetycznych zabiegach by była prześliczna! :D

 

No i fakt, faktem sala konferencyjna wypada tutaj najlepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności