Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Nalewak do piwa


tomerk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Oto Mały projekt, który zakończył się sukcesem. Render nalewaka do piwa dla jednego z Polskich koncernów. Musiałem go wymodelować i wyrenderować ponieważ fotograf nie potrafił zrobić zadowalającego zdjęcia. Pojawiało się zbyt wiele odbić.

 

Soft: modo 501.

Oświetlenie: Lumigons GI

Czas renderingu: 20 min.

Polygons:2314

 

[ATTACH=CONFIG]87154[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]87155[/ATTACH]

 

Więcej ujęć i wires render na www.behance.net/tomerk

Edytowane przez tomerk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziękuję Panowie za wasze wpisy.

@adamczykart:

Robota za ciężką kasę była. Klient zadowolony, ujęcia takie jak potrzebował, słowem - sukces, a że kolega wylewa swoje frustracje na forum. No cóż to cała Polska.

@Dynamico: Klient nie chciał dobić całego baru, czy fotografa więc trzeba było wyjść z innym pomysłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega nie wylewa frustracji tylko stwierdza fakt. Nie rozumiesz krytyki. Do tego 'cała Polska' to między innymi ludzie którzy nie potrafią z dystansem spojrzeć na swoją pracę. Cieszę się jednak że zgarnąłeś 'ciężką kasę' za 1h roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frustracje?:D To ja jeszcze pociągnę te frustracje: praca nadaje się do działu WIP bo jak na miarę tego forum a nie Twojego klienta praca jest po prostu słaba (materiały, render, ujęcie, studio) i żeby osiągnąć wspomniany przez kolegę SUKCES ..:D trzeba by było nad nią jednak popracować:) I niech się kolega nie obrusza i uważa czy przypadkiem ta ciężka kasa nie uderzyła mu do głowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności